Kim jesteśmy

 

Grupa K2 to obecnie blisko 400 pracowników i współpracowników co czyni nas jedną z największych organizacji tego typu w Polsce. Pod jednym dachem gromadzimy absolwentów szkół technicznych ibiznesowych, psychologów, socjologów i tych, którzy ukończyli akademie sztuk pięknych.

Wszystko po to, by zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami jakie stawiają przed nami Klienci. Dzięki takiemu zespołowi oraz budowanemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć tak różne realizacje jak projekt artystyczny „Czarna Polana” dla Żubrówki, Wyśniony Pokój IKEA, Cyfrowe Konto Pacjenta dla Ministerstwa Zdrowia, chatboty dla Warty i Desperadosa, asystent głosowy dla PLAY-a czy wreszcie usługi w środowisku cloud computingu pod marką OKTAWAVE.

Umiejętne łączenie innowacyjnych technologii, w tym opartych o sztuczną inteligencję, z głęboką wiedzą o zachowaniach konsumentów, marketingu precyzyjnym, komunikacji marketingowej i pozycjonowaniu marek pozwala nam skuteczniej konkurować z tradycyjnymi agencjami reklamowymi oraz mediowymi.

Naszą ambicją jest rozwijanie polskiego kapitału intelektualnego. Wierzymy, że długookresowy sukces firmy zależy od ludzi i wartości przez nich wyznawanych. Chcemy tworzyć otoczenie, w którym nasi ludzie będą chcieli się rozwijać. Dlatego takie słowa jak uczciwość, pracowitość, otwartość, szczerość są dla nas bardzo ważne.

Wierzymy w zrównoważony rozwój firmy, czyli taki, który bierze pod uwagę interesy inwestorów, jak i klientów oraz pracowników.

Grupa realizuje projekty i usługi dla największych polskich i światowych marek takich jak: IKEA, PGE, Orlen, Warta, PKO Bank Polski, Volkswagen Poznań, Nutricia, Carrefour, Pracuj.pl czy Media Markt. Z większością marek współpracę utrzymujemy od wielu lat, sukcesywnie powiększając jej zakres. Realizujemy strategię posiadania przynajmniej jednej wiodącej marki w najważniejszych segmentach rynku, a w największych z nich, skutecznie obsługujemy kluczowych konkurentów.