Wybrana przeglądarka nie jest wspierana

Zalecamy skorzystanie z przeglądarki CHROME, EDGE lub FIREFOX

O nas

Grupa K2 dostarcza kompleksowe rozwiązania z obszarów software engineering, jak również usługi transformacji cyfrowej i marketingu digitalowego, oparte o zaawansowaną analitykę.

 • K2 Precise

  Marketing precyzyjny

 • K2 Create

  Kreatywna komunikacja

 • Fabrity

  Software house

 • PerfectBot

  Chatboty drugiej generacji

 • K2 Digital Products

  UX/UI & Development

K2 łączy talenty i buduje multidyscyplinarne zespoły. Pracujemy z absolwentami szkół technicznych i biznesowych, psychologami, socjologami, specjalistami od marketingu i analityki danych, a także osobami, które ukończyły akademie sztuk pięknych. Wszystko po to, by zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami, jakie stawiają przed nami klienci. Dzięki takiemu zespołowi oraz budowanemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć wyjątkowe realizacje i dostarczać najwyższą jakość i wartość dla naszych klientów, również w wymagających warunkach pracy hybrydowej. 

Grupa realizuje projekty i usługi dla największych polskich i światowych marek takich jak PEPSI, Netflix, Samsung, UPC, Brown-Forman, wszystkich marek LPP, IKEA, Displate, Resibo, KROSS.

Z większością marek współpracę utrzymujemy od wielu lat, sukcesywnie powiększając jej zakres. Realizujemy strategię posiadania przynajmniej jednej wiodącej marki w najważniejszych segmentach rynku, a w największych z nich, skutecznie obsługujemy kluczowych konkurentów.