Grupa K2

Grupa K2 Holding od 22 lat konsekwentnie buduje pozycję partnera największych polskich oraz zagranicznych organizacji we wszystkich aspektach ich transformacji cyfrowej i aktywności online.

Struktura Grupy K2 Holding (plik * .png)

Agencja K2, działająca pod marką K2 Create jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych agencji interaktywnych w Polsce. Tworzy komunikację, która daje markom wyrazisty wizerunek i pozwala im sprawnie działać w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Spółka zatrudnia blisko blisko 50 osób.
W portfelu klientów Agencji znajdują się takie marki jak Carrefour, Warta, CD Projekt, Samsung, Netlix czy Brown Forman. Z początkiem sierpnia 2020 r. zakończony został proces wyodrębnienia i przeniesienia z Agencji K2 do spółki FABRITY zorganizowanej części przedsiębiorstwa K2 Digital Products, której usługi polegają na projektowaniu interfejsów, bieżącej obsłudze serwisów internetowych oraz prac konsultingowych w zakresie funkcjonowania rozwiązań informatycznych.
Z początkiem marca 2021 r. sfinalizowany został również proces wyodrębnienia z Agencji K2 działalności związanej z tworzeniem chatbotów i przeniesienia jej do nowoutworzonej spółki K2Bots.AI Sp. z o.o.
K2 Create

FABRITY zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia oprogramowania dla biznesu, doradztwa i realizacji projektów informatycznych. Firma tworzy i wdraża dedykowane rozwiązania informatyczne, które obok najwyższej jakości technologii i funkcjonalności, charakteryzuje dbałość o doświadczenia użytkowników. Specjalizacja firmy koncentruje się wokół tworzenia rozwiązań wpierających zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie zawartością i obiegiem dokumentów, budową korporacyjnych aplikacji mobilnych oraz rozwiązań Business Intelligence.
Zatrudnia blisko 90 osób. W portfelu Klientów znajdują się znane duże marki z branży finansowej, przemysłu, sektora farmaceutycznego, telekomunikacyjnego i publicznego.
www.fabrity.pl

K2 Precise to spółka specjalizująca się w kampaniach digitalowych. Świadczy szereg specjalistycznych usług – Social, Programmatic, Performance, SEO/SEM, Business Intelligence, Analityka. Łączy działania klientów w jeden ekosystem zarządzania danymi, optymalizując je w celu osiągnięcia efektu – najczęściej sprzedaży. Od kilku lat rozwijane są usługi planowania TV, która optymalizowana jest w unikalny sposób, koncentrując się na precyzyjnym dotarciu w synergii z Digitalem.
K2 Precise świadczy zaawansowane usługi analityczne i mediowe dla takich firm jak Carrefour, Nutropharma, Provident, Grupa Pracuj.pl, Orbico Beauty czy Glosel (TaniaKsiazka.pl). Zespół firmy liczy blisko 80 osób.
www.k2precise.pl


PerfectBot (dawne K2Bots.AI) pomaga dostosować obsługę klienta do gwałtownego wzrostu sprzedaży online. Prawidłowo obsługuje 200 najczęstszych problemów klientów.
Konwersacyjna sztuczna inteligencja, na której opiera się PerfectBot, to efekt 4 lat doświadczeń zespołu K2Bots we wdrażaniu chatbotów i zautomatyzowania 2 milionów rozmów dla m.in. takich firm jak IKEA czy LPP.
PerfectBot potrafi odpowiadać na 200 najpopularniejszych problemów klientów sklepów internetowych związanych m.in. z zamówieniami, zwrotami czy reklamacjami. Działa w połączeniu z LiveChat.com lub Genesys Cloud, dwoma wiodącymi rozwiązaniami wspierającymi obsługę klienta, w których monitorowane są rozmowy i podejmowane eskalacje. Wyróżnia się wysoką skutecznością udzielania prawidłowych odpowiedzi.
PerfectBot pomaga dostosować obsługę klienta do gwałtownego wzrostu sprzedaży online - tak jak w LPP, gdzie PerfectBot działa jako pierwszy kanał kontaktu, rozwiązując prawidłowo 70 proc. spraw, bez angażowania człowieka.
Uruchomienie rozwiązania PerfectBot to element nowej strategii Grupy K2, która zakłada przyśpieszenie rozwoju działalności poświęconej konwersacyjnej sztucznej inteligencji. Na początku marca cała działalność związana z chatbotami została wydzielona do nowopowstałej spółki K2Bots.AI Sp. z o.o., w której w której obok K2 Holding S.A. współudziałowcami są czterej założyciele i kierownictwo spółki www.PerfectBot.ai