Kluczowi pracownicy

 • Krystyna Szlassa (Sakowicz)

  Dyrektor zarządzająca

  Z branżą interaktywną związana od początku swojej kariery zawodowej. W K2 pracuje od 8 lat, a przez cztery ostatnie lata zajmowała stanowisko Account Directora. Odpowiadała za całokształt współpracy Agencji z kluczowymi klientami takimi jak IKEA i Grupa Żywiec z powodzeniem realizując stawiane przed nią i jej zespołem cele.
  Jako Co-managing Director  zarządza działem obsługi klienta Agencji i odpowiada za całokształt współpracy z kluczowymi klientami, wspierając rozwój relacji zarówno z nowymi jak i istniejącymi partnerami biznesowymi. Dba o jak najwyższą jakość świadczonych usług i komfort współpracy
  Lubi pracę z ludźmi i uważa, że za sukcesem zawsze stoi dobra współpraca w zespole. Zwolenniczka marchewki, a nie kary.
  Prywatnie miłośniczka zwierząt i właścicielka sporej ich gromadki.

 • Artur Kończyński

  Managing Partner, K2 Digital Transformation

  (ur. 1983)
  Absolwent Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

  Z K2 związany od 2009 roku. Rozpoczynał od prowadzenia dużych projektów technologicznych w ramach Działu Usług IT. Od 2011 roku pełnił rolę Account Directora zarządzając zespołem kierowników projektów, analityków oraz produkcją IT pracując dla takich klientów jak ORLEN, Energa, Microsoft, Trigon, Audioteka. Od połowy 2012 roku w Agencji K2 odpowiedzialny był za rozwój biznesu w obszarze projektów portalowych i integracyjnych, zbudowanie zespołu analityków systemowych i analityków danych oraz współpracę z partnerami technologicznymi. Od 2015 roku jako Dyrektor Współzarządzający w Agencji koordynował działy IT, User Experience, Strategii Technologicznej oraz Outsourcingu IT, odpowiadając za połączenie użytecznego designu z kreatywną technologią i najwyższą jakością produkcji.

  Aktualnie jest współzałożycielem i Partnerem Zarządzającym K2 Digital Transformation – zespołu ekspertów, który pomaga największym firmom w Polsce i zagranicą zwiększać przychody lub obniżać koszty w oparciu o nowe technologie i startupy.

  Komercyjnie cyfrowe produkty zaczął tworzyć w 2001 roku zaczynając od stworzenia autorskiego systemu CMS. Po ukończeniu Teleinformatyki na Politechnice Warszawskiej projektował i prototypował usługi w ramach działu R&D Telekomunikacji Polskiej, tworząc na zlecenie France Telecom wizje interaktywnych doświadczeń zakupowych czy inteligentnego domu. W efekcie jako Program Manager zarządzał wielomilionowym portfelem międzynarodowych projektów badawczych.

  Doświadczony w wykorzystaniu zarówno klasycznych jak i zwinnych metodyk w prowadzeniu projektów. Certyfikowany Project Manager oraz Product Owner. Zwolennik podejścia lean i ciągłych iteracji w tworzeniu cyfrowych produktów, usług i biznesów. Łączy praktyczne doświadczenie biznesowe z wiedzą technologiczną.

 • Artur Piątek

  Dyrektor Operacyjny

  (ur. 1976)
  Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

  W K2 Internet pracuje od 2001 roku. Jako Account Director z powodzeniem prowadził obsługę kluczowego dla K2 klienta – firmy NOKIA doprowadzając do zwiększenia obrotów 3 krotnie w latach 2002-2006 oraz inne projekty dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym wdrożenia korporacyjnych systemów mobilnej poczty i zarządzania flotą mobilną.
  Od 2010 roku odpowiedzialny za funkcjonowanie działu ogólnego Grupy K2.

 • Mariusz Tomczak

  Dyrektor Finansowy

  (ur. 1972)
  Absolwent AE we Wrocławiu. Stypendysta projektów naukowych i stażów we Francji.

  W K2 od 2011 r. Biegły Rewident posiadający wieloletnie doświadczenie w audycie, doradztwie oraz w badaniu sprawozdań finansowych polskich filii międzynarodowych koncernów, jak również w pracy na stanowiskach kierowniczych w działach księgowych takich podmiotów.
  Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w firmach Mazars, Moor Stephens, Castorama oraz grupie Veolia.

   

 • Izabella Mikołajczyk

  Dyrektor HR

  (ur. 1976)
  Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Antropolog Kulturowy i Etnograf, a także absolwentka Studiów Podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również dyplomowanym księgarzem.

  W K2 Internet pracuje od 2001 roku. Pełniła funkcję kierownika biura oraz dyrektora produkcji, porządkując procesy w dynamicznie powiększającej się firmie. Od 7 lat na stanowisku Dyrektora Personalnego, jest odpowiedzialna za wszystkie procesy związane z potrojeniem zatrudnienia w latach 2009-2011. Ukończyła wiele kursów i szkoleń zajmujących się zagadnieniami: przywództwa, zarządzania, rekrutacji i selekcji, działania w sytuacjach kryzysowych czy wsparcia coachingowego.

 • Tomasz Burczyński

  Prezes Zarządu FABRITY Sp. z o.o.

  (ur. 1979)
  Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informatyczne.

  Z K2 związany od roku 2003 roku. Obecnie obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu Fabrity K2 (spółki zależnej K2 Internet S.A.)
  Posiada doświadczenie w pracy jako analityk biznesowy, konsultant i kierownik projektu. Przez kilka lat pracował jako Account Director, rozwijając współpracę z kilkoma kluczowymi klientami Grupy K2. Zaangażowany w wiele projektów informatycznych realizowanych dla dużych polskich i międzynarodowych firm. Pasjonat informatyki i nowych technologii.

   

 • Katarzyna Wiśniewska

  Dyrektor zarządzająca K2 PRECISE

  Z K2 związana jest od 9 lat i należy do grona ścisłego kierownictwa firmy. W tym okresie jako dyrektor ds. rozwoju Grupy K2 kierowała działem nowego biznesu, odpowiadała za plany sprzedażowe agencji i miała istotny wpływ na pozyskanie takich dużych klientów i uznanych marek jak: Grupa PZU, PKO BP, PKO SA, Heineken, L'Oreal, czy Orlen. Od początku 2014 roku objęła stanowiska dyrektora współzarządzającego K2 Precise i jest odpowiedzialna za organizację agencji, sprzedaż i rozwój relacji ze stałymi klientami. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Maciej Kuźniar

  Wiceprezes Zarządu Oktawave Sp. z o.o.

  (ur. 1976)
  Absolwent Informatyki na wydziale Elektrotechniki Politechniki Rzeszowskiej o specjalności Systemy i sieci komputerowe.

  W K2 Internet S.A. od 2003. Od początku odpowiadał za rozwój i utrzymanie infrastruktury IT na potrzeby klientów Agencji. Od 2007 roku od podstaw tworzył oraz odpowiadał za operacyjny i biznesowy sukces działu zajmujący się hostingiem zaawansowanych systemów informatycznych dla kluczowych klientów K2, m. in. Nokia, Coca-Cola ,pracuj.pl, Alliaz, Aviva a także klientów zewnętrznych m. in TUI, T-Mobile, travelplanet.pl, SkyCash. Autor koncepcji technologicznie wspierających rozwój startupów oraz rozwiązań architektonicznych gwarantujących wysoką dostępność i rygorystyczne umowy serwisowe dla systemów IT. Pasjonat technologii związanych z przetwarzaniem i przechowywaniem danych.
  Pomysłodawca a także główny architekt komercyjnej chmury obliczeniowej „Oktawave”. Obecnie również Wiceprezes Zarządu Oktawave Sp. z o.o.