Zarząd

 • Paweł Wujec

  Paweł Wujec

  Prezes Zarządu

  Przez ostatnich 8 lat był dyrektorem Segmentu Internet Agory. W tej roli odpowiadał za wyniki i rozwój biznesów internetowych grupy Agora, obejmujących media cyfrowe, firmy rozwijające technologie reklamowe i marketingowe, serwisy ogłoszeniowe i inne. Jest współzałożycielem portalu Gazeta.pl – jednego z największych serwisów internetowych w Polsce i współtwórcą wielu innych serwisów grupy Agora - m.in. Sport.pl, Plotek.pl.

  Przez 10 lat (od 2009 do 2019), jako członek zarządu oraz przewodniczący Rady Nadzorczej, wspierał rozwój Yieldbirda – jednego ze światowych liderów w obszarze optymalizacji przychodów z reklamy programatic. Był członkiem Rad Nadzorczych m.in. AMS, Goldenline i HR Link. Karierę zawodową rozpoczął w 1991roku jako dziennikarz. Jest także (wspólnie z Robertem Rządcą) autorem podręcznika “Negocjacje”.

  Paweł Wujec ukończył zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim i program MBA UW/ University of Illinois. Interesuje się sportem, przez wiele lat (wspólnie z Michałem Rutkowskim) prowadził cotygodniowy felieton o koszykówce NBA “Fruwając pod koszem” w “Gazecie Wyborczej” oraz bloga Supergigant.

  Nadzoruje działalność i rozwój biznesu Agencji K2, K2 Precise, K2 Bots.AI oraz Fabrity. Odpowiada za dział HR w Grupie K2.

 • Michał Paschalis - Jakubowicz

  Michał Paschalis - Jakubowicz

  Wiceprezes Zarządu

  Przez całą swoją ponad 20 letnią działalność zawodową związany jest z branżą nowych technologii, telekomunikacji i konsultingu. Karierę rozpoczynał w Nicom Consulting, następnie w latach 1997-2001 pracował w Polkomtel SA. W latach 2001-2004 zasiadał w zarządzie Wirtualnej Polski, następnie przez cztery lata jako dyrektor w A.T. Kearney prowadził szereg projektów doradczych w Polsce, Europie i Azji. Od 2009 do 2016 pełnił funkcję Dyrektora Marketingu w Orange, w tym w latach 2015-2016 w roli Członka Zarządu. W latach 2016-2018 współpracował z czołowymi firmami konsultingowymi – m.in. Deloitte i Arthur D. Little, a od listopada 2018 pełni funkcję CEO w spółce Grupy K2 Holding SA – Oktawave.

  Nadzoruje działalność i rozwój Oktawave, odpowiada za koordynację procesów new business oraz PR i Marketing Grupy K2.

 • Artur Piątek

  Artur Piątek

  Wiceprezes Zarządu

  Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W K2 Holding pracuje od 2001 roku. Jako Account Director z powodzeniem prowadził obsługę kluczowego dla K2 klienta – firmy NOKIA oraz inne projekty dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Od 2010 roku pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego Grupy K2.

  Nadzoruje procesy wewnętrzne i operacyjne w Grupie K2. Odpowiada za sprawozdawczość finansową, kontroling oraz IR Grupy.

 • Tomasz Burczyński

  Tomasz Burczyński

  Członek Zarządu

  Z K2 związany od roku 2003 roku. Od 2009 roku współtworzył i zarządzał segmentem software – obecnie spółka Fabrity, w której pełni stanowisko Prezesa Zarządu.

  Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informatyczne. Związany z Katedrą Ekonometrii, gdzie zajmował się metodami wspomagania decyzji i sztuczną inteligencją oraz z Katedrą Informatyki Gospodarczej, gdzie pracował jako wykładowca.

  Przedsiębiorca i menedżer z powołania, informatyk z zamiłowania. Pasjonat nowych technologii i ich wpływu na biznes. W świecie IT pracował w wielu rolach, począwszy od programisty, konsultanta i analityka, skończywszy na kierowniku projektu, rolach w obsłudze klienta i rozwoju biznesu. Zaangażowany merytorycznie w wiele projektów informatycznych realizowanych dla dużych polskich i międzynarodowych firm. Ekspert w dziedzinie nowoczesnej sprzedaży i marketingu B2B. W Fabrity odpowiada między innymi za obszar sprzedaży do nowych klientów, rozwój oferty i R&D.

  Prywatnie wielki fan piłki nożnej, DIY, narciarstwa oraz gitarzysta-amator.