Aktualności

06.05.2010

K2 Internet reprezentować będzie Polskę na European Business Awards.

European Business Awards sponsorowany przez HSBC ogłosił, że K2 Internet będzie reprezentować Polskę w prestiżowej edycji konkursu 2010. Firma K2 Internet została wybrana, jako jeden z 25 krajów reprezentujących i będzie ubiegać się o nagrodę Ruban d’Honneur w następnym etapie konkursu. Ostateczni zwycięzcy zostaną ogłoszeni w Paryżu 16 listopada.

To już czwarta odsłona konkursu European Business Awards, w którym członkowie jury wyłaniają najlepsze europejskie firmy w oparciu o innowacyjność, doskonałość biznesową i zrównoważony rozwój.

European Business Awards to niezależny program, którego celem jest uznanie i promowanie doskonałości, najlepszych praktyk i innowacyjności w europejskim środowisku biznesowym zgodnym z założeniami Unii Europejskiej i przedstawicieli handlowych państw członkowskich.

Świętując swój czwarty rok działalności European Business Awards wyróżnia osoby i organizacje, które osiągnęły wybitne wyniki w różnych dziedzinach-od kwestii ochrony środowiska po koncentrację na potrzeby klienta -dając im pozycję liderów europejskiego biznesu.

Nagrody są kierowane zarówno do olbrzymich wielonarodowych przedsiębiorstw, przedsiębiorstw średnich, jak też małych, lecz szybko rozwijających się firm reprezentujących wszystkie sektory i wszystkie kraje Unii Europejskiej.

W ciągu ostatnich czterech lat otrzymywaliśmy zgłoszenia na bardzo wysokim standardzie od firm, które z pasją prowadzą swoją działalność. Tylko nieliczne dostały szansę reprezentowania swojego kraju i ubiegania się o miano jednej z wiodących firm Unii Europejskiej. Wybór na reprezentanta kraju to naprawdę wyjątkowe wyróżnienie. Razem z firmą HSBC wyczekujemy uczestnictwa Polski w kolejnej rundzie. - mówi Adrian Tripp, prezes European Business Awards.