Aktualności

09.08.2010

K2 zdobywa prestiżowy tytuł Ruban d’Honneur.

W drugim etapie konkursu European Business Awards firma K2 Internet S.A. zdobyła tytuł Ruban d'Honneur. Jako finalista K2 będzie ubiegać się o nagrodę w kategorii Infosys Business of the Year (poniżej 60 mln euro), by w kolejnym etapie sięgnąć po najwyższe trofeum jakim jest European Business Award.

Kategoria Business of the Year (poniżej 60 mln euro) jest otwarta dla firm o obrotach poniżej 60 mln euro. Nagroda jest przeznaczona dla organizacji, która najlepiej wykaże się silnym wzrostem, innowacyjną strategią, wynikami finansowymi a także jest liderem na rynku w swojej branży. Zakwalifikowanie się do etapu finałowego to prawdziwe wyróżnienie, świadectwo determinacji i pasji. Wyróżnienie to odzwierciedla wszystkie cechy, które stanowią dobry biznes w dzisiejszej Europie.

W trzecim etapie konkursu wszyscy nagrodzeni tytułem Ruban d'Honneur ocenieni zostaną przez panel sędziowski. W skład panelu wchodzą cenieni pracownicy naukowi, głowy państw, przemysłowcy, przedsiębiorcy oraz komentatatorzy medialni – osoby wybrane z 27 europejskich państw członkowskich. Rozmowy odbędą się w biurach firmy HSBC, w londyńskim Canary Wharf.

K2 Internet S.A. jest jedną z zaledwie trzech polskich firm, które są zaproszone na galę finałową w paryskim hotelu Westin w dniu 16 listopada. Tytuł Ruban d'Honneur przyznawany jest dziesięciu uczestnikom w każdej kategorii konkursu. O przyznaniu tytułu osobom i firmom decyduje panel sędziów. Z tak nagrodzonej grupy wyłaniany jest ostateczny zwycięzca z każdej kategorii.

Dotarcie tak daleko w konkursie to ogromne osiągnięcie. Spojrzenie całej europejskiej społeczności biznesowej jest teraz skierowane na zdobywców tytułu Ruban d'Honneur. Firma K2 Internet S.A. wykazała ogromny talent dochodząc do finałowego etapu Infosys Business of the Year Award (poniżej 60 mln euro) pomimo trudnego ekonomicznie okresu. Razem z firmą HSBC życzymy firmie K2 Internet S.A. sukcesów w tym i kolejnym, ostatnim już, etapie konkursu European Business Awards – mówi Adrian Tripp, CEO konkursu European Business Awards.

Jesteśmy zachwyceni faktem, że możemy uczestniczyć w takim wydarzeniu jak konkurs European Business Awards. Gratulujemy zdobywcom tytułu Ruban d'Honneur, którzy by go zdobyć musieli wykazać, że są najlepsi. To ogromnie budujące widzieć firmy europejskie prosperujące pomimo osłabienia koniunktury w ostatnim czasie. Życzę wszystkim finalistom powodzenia w kolejnym etapie. Z radością czekam na finał wręczenia nagród – dodaje Alan Keir, Dyrektor Generalny Grupy HSBC oraz Vice-Prezes Bankowości Komercyjnej.

Więcej informacji na temat konkursu European Business Awards na stronie: www.businessawardseurope.com