Aktualności

20.09.2010

ACR dla NUTRICIA Polska.

Ruszyła druga edycja kampanii marki Bebilon – "Mama Wraca do Pracy". Działania reklamowe, zaplanowane przez stale współpracujący z marką interaktywny dom mediowy ACR, rozpoczynają się we wrześniu. Ambasadorką akcji jest aktorka Sonia Bohosiewicz – mama malutkiego Teodora.

Kampania kierowana jest do grupy docelowej marki Bebilon tj. do młodych matek, które wróciły lub planują powrót do pracy z urlopu macierzyńskiego bądź wychowawczego. Akcja, ze względu na swój ogólny walor pro-społeczny i informacyjny, ma także objąć swoim zasięgiem kobiety ogółem. Główną platformą informacyjną w ramach przedsięwzięcia jest strona  www.mamawracadopracy.pl, na której matki znajdą odpowiedzi na wszelkie pytania związane z powrotem do pracy. 

- Kampania jest drugą odsłoną wiosennej akcji marki Bebilon o tym samym tytule. Podpowiadaliśmy w niej mamom, jak radzić sobie z takimi problemami jak emocje towarzyszące rozstaniu z dzieckiem. Radziliśmy, jak wprowadzić zmiany w diecie dziecka, gdy mama decyduje się zakończyć karmienie piersią lub włączyć karmienie mieszane. Cenne były także wskazówki jak dostosować swoje umiejętności do potrzeb pracodawcy. Ponieważ akcja cieszyła się dużym powodzeniem, postanowiliśmy zorganizować jej drugą edycję, która właśnie się rozpoczęła – mówi Małgorzata Kołodrub Kierownik ds. Komunikacji NUTRICIA Polska.

Na potrzeby akcji interaktywny dom mediowy ACR zaplanował kampanię zasięgową w serwisach horyzontalnych, społecznościowych a także parentingowych i kobiecych. Dodatkowym wsparciem kampanii jest kampania odsłonowa na wybranych serwisach pracy oraz mailingi. Promocję wspierają specjalne konkursy oraz przydatne narzędzia i aplikacje umieszczone na www.mamawracadopracy.pl. Wśród nich są m.in. kalkulator powrotu do pracy, video-sondy czy porady eksperta. Ambasadorką akcji jest Sonia Bohosiewicz, aktorka i mama Teodora, która z własnego doświadczenia zna wyzwanie, jakim jest pogodzenie życia zawodowego z byciem dobrą mamą. Sonię Bohosiewicz widzowie mogą aktualnie oglądać w serialu „Usta Usta” jako Izę Nowak. Wcześniej aktorka wcieliła się między innymi w rolę Hanki B. w "Rezerwacie", czy Nataszy Blokus z "Wojny polsko-ruskiej".