Aktualności

23.11.2010

Mail3 – nowa marka w email marketingu.

Debiutuje nowa marka w email marketingu: mail3.pl, należąca do Grupy K2. Pokieruje nią Ewelina Straszewicz - Managing Director mail3, do tej pory związana m.in. z Wirtualną Polską, Emarketing Experts i marką Jet.Mail.

Mail3 to nowoczesne narzędzie do email marketingu, umożliwiające m.in. targetowanie behawioralne kampanii. Oferta mail3 obejmuje m.in. budowę baz danych oraz zarządzanie nimi, komunikację do baz wewnętrznych i  kampanie do baz zewnętrznych, doradztwo z zakresu email marketingu oraz projekty kreatywne emailingów. Zespół Mail3 odpowiada również za proces rejestracji bazy danych w GIODO. Wydawcom internetowym oferowana jest pomoc w monetyzacji ich danych.

Ewelina Straszewicz jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Do tej pory związana była m.in. z Wirtualną Polską, gdzie jako project manager w pionie Business Development uczestniczyła w pracach związanych z tworzeniem systemu newsletterowego, serwisów www i nowego portalu orange.pl. W Interactive Marketing Partner Polska jako Jet.Mail product manager odpowiadała za m.in. usługi związane z obsługą kampanii emailingowych klientów agencji, tworzenie mechanizmów konkursów prowadzonych z zastosowaniem systemu Jet.Mail, pośrednictwo w sprzedaży baz, consulting i opiekę PR. Ponadto związana była z agencją interaktywną Emarketing Experts (project manager), oraz Polską Telefonią Cyfrową (Specjalista ds. Produktów Omnix).