Aktualności

23.09.2011

Akcja Play z okazji 10 urodzin Wikipedii.

Z okazji obchodów 10 urodzin Wikipedii w Polsce marka Play przygotowała specjalną kampanię, mającą na celu zaangażowanie Internautów w pozyskanie wsparcia finansowego dla tej pierwszej wolnej społecznej encyklopedii. Za pomysł i realizację kampanii odpowiada agencja K2.

W poniedziałek, 26 września, w portalach: Gazeta.pl, WP.pl, Gadu-Gadu oraz w sieciach reklamowych  zostaną wyemitowane specjalne kreacje operatora. W ciągu tego jednego dnia każde unikalne kliknięcie w baner Play będzie łączyło się z przekazaniem przez operatora 50 groszy na wsparcie polskich twórców Wikipedii. Równocześnie akcja będzie prowadzona na Facebooku – Play przekaże 50 groszy za każdego nowego użytkownika, który tego dnia polubi profil operatora.

Współpraca K2 z Play trwa już ponad pięć lat. Od momentu oficjalnego launchu operatora na polskim rynku K2 przygotowała dla Play cztery odsłony portalu konsumenckiego, część korporacyjną, portal biznesowy - Play dla Firm, miniserwisy promocyjne, akcje świąteczne, tutoriale do telefonów oraz graficzną oprawę platformy do sprzedaży kontentu. Ponadto K2 prowadzi stałą obsługę i optymalizację portalu marki Play i przygotowuje wszystkie kampanie operatora w sieci.