Aktualności

15.11.2011

K2 w grze – specjalny team projektowy w K2.

W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami UEFA EURO 2012 w Polsce w strukturach agencji K2 utworzono specjalny team projektowy, którego celem jest doradztwo markom w zakresie wykorzystania sportu i zjawisk powiązanych w komunikacji. W ramach zespołu „K2 w grze” pracować będą: strateg, grafik, copywriter, oraz projekt manager. Pracami teamu kierował będzie Marcin Wójtowicz, Senior Strategy Consultant K2.

Marcin Wójtowicz od sześciu lat pracuje w branży. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Tequila Polska oraz OS3 Multimedia, gdzie pracował m.in. dla takich marek jak: Żubr, Żabka, Sphinx, Real, Warta, Mitsubishi. W K2 odpowiedzialny jest za markę LG oraz realizację projektów nowo biznesowych. Specjalizuje się w zakresie marketingu sportowego. Pasjonat oraz czynny piłkarz i siatkarz. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Ekonomia.

Rok 2012 nie będzie normalnym rokiem. Gorączka piłkarska udzieli się nie tylko kibicom, ale także marketerom. K2 jest już gotowe na jedno i drugie. K2 jest w grze! – komentuje Łukasz Lewandowski, dyrektor współzarządzający K2.

Team „K2 w grze” prowadzi również profil tematyczny na Facebooku: http://www.facebook.com/K2wgrze