Aktualności

22.11.2011

Stwórz własne kino 3D – akcja promocyjna K2 dla LG.

Tej jesieni entuzjaści trójwymiarowej rozrywki nie muszą już wydawać fortuny na sprzęt. Wystarczy, że od 24 października do 25 grudnia 2011 r. kupią telewizor 47 lub 55 cali LG Cinema 3D, a odtwarzacz Blu-ray 3D™ BD660 otrzymają za darmo. Promocję wspierają działania BTL prowadzone w punktach sprzedaży, działania prowadzone w internecie oraz kampania radiowa, przygotowane przez agencję K2.

Od 24 października każdy kupujący jeden z telewizorów Cinema 3D  będzie mógł na podstawie paragonu zakupu zarejestrować się na stronie www.zrobkino.pl. W ciągu 10 dni dotrze do niego gwarantowany prezent - Blu-ray 3D™ BD660, a dla tych, którzy kupili telewizory z dostępem do platformy Smart TV - dodatkowo kupon zawierający darmowe kody aktywacyjne do filmowej platformy FilmBox (30 dni) i sportowej strefy w platformie Ipla (na 90 dni). Najwięksi miłośnicy kina, którzy wykażą się lekkim piórem będą mieli także szansę powalczyć o nagrodę główną - wystarczy, że podczas rejestracji napiszą krótką recenzję filmu 3D. Autor najlepszej pracy otrzyma najnowszy model Audi A3.
Od 27 października przez 9 tygodni akcja promocyjna będzie wspierana także kampanią radiową w ogólnopolskich stacjach RMF FM,  ESKA,  ESKA Rock, Polskim Radiu Program 3  oraz AntyRadiu.


K2 obsługuje LG Electronics od początku 2011 roku. Współpraca pomiędzy firmami obejmuje stałą obsługę w zakresie Social Media, w tym obsługę stron w serwisie Facebook.com oraz kanału firmowego na YT, z uwzględnieniem produkcji aplikacji i aktywacji produktowych i wizerunkowych, a także tworzenie odrębnych serwisów internetowych – ostatnie z nich to strony www.3djaksiepatrzy.pl oraz interaktywny gadżet w serwisie Youtube.com, który zobaczyć można pod adresem www.youtube.com/lgelectronics.