Aktualności

20.03.2012

Mistrzostwa od kuchni z Biało-Czerwonym!

W marcu, w ramach prowadzonego na serwisie seromaniacy.pl programu „Więcej sera w kuchni”, startuje nowa akcja pod hasłem „Mistrzostwa od kuchni z Biało-Czerwonym!” Zbliżające się mistrzostwa EURO 2012 to doskonała okazja, aby Seromaniacy stali się jeszcze bardziej aktywni. Idealny do tego będzie krążek Biało-Czerwony, ostatnia nowość Hochland Polska.

Aktywność „Mistrzostwa od kuchni z Biało-Czerwonym!” jest drugą odsłoną przeprowadzonej w ubiegłym roku akcji na serwisie seromaniacy.pl. Tym razem Kucharz – kibic piłki nożnej będzie zachęcał użytkowników portalu do przygotowywania dań biało – czerwonych z wykorzystaniem krążka Biało – Czerwonego. Konfigurator znajdujący się na seromaniacy.pl jest regularnie wykorzystywany i stanowi uatrakcyjnienie serwisu. W szybki sposób pozwala uzyskać ciekawe propozycje na kolorowe dania. Nowe przepisy biało-czerowne dołączą do bogatego zbioru, tworząc nową, oddzielną grupę .
Założeniem akcji „Mistrzostwa od kuchni z Biało-Czerwonym!” są:

  • zapoznanie konsumentów z nowym produktem;  
  • edukacja w zakresie wykorzystywania serów topionych Hochland nie tylko na kanapkę;
  • pozyskanie nowych biało – czerwonych przepisów do bazy przepisów znajdujących się na seromaniacy.pl, przydatnych podczas zbliżających się mistrzostw Euro 2012;
  • zwiększenie liczby fanów seromaniaków na Facebooku;
  • pozyskanie nowych użytkowników serwisu seromaniacy.pl.

Start akcji przewidziany jest na marzec.

Dla wszystkich Seromaniaków zaplanowano konkurs, w którym do wygrania będą piłki biało-czerwone przygotowane z okazji EURO 2012 jako edycja limitowana oraz zaproszenia na mistrzostwa kulinarne pod okiem Szefa Kuchni restauracji "Platter by Karol Okrasa".

W ramach kampanii wspierającej zaplanowano reklamę display, mailingi oraz narzędzia Google, a w serwisie Facebook działania oparte na Social Ad. Za strategię, kreację i przygotowanie eventu odpowiada agencja K2, a za realizację kampanii - agencja mediowa ACR.