Aktualności

22.05.2012

Warszawscy blogerzy na dworcach PKP.

Agencja K2 w ramach działań prowadzonych dla PKP zorganizowała spacer warszawskich blogerów po, na co dzień niedostępnych, przestrzeniach stołecznych dworców kolejowych.

Blogerzy zrzeszeni w Grupie Trzymającej Warszawskie blogi mieli m.in. możliwość odwiedzenia Dworca Stadion przed jego oficjalnym otwarciem. Na trasie fotograficznej wycieczki znalazły się również niedostępne zakamarki Dworca Centralnego oraz Dworca Wschodniego.

Grupa Trzymająca Warszawskie blogi to nieformalne stowarzyszenie blogerów zainteresowanych przestrzenią miejską i wydarzeniami w stolicy. W ramach prowadzonych przez Grupę akcji blogerzy tworzą wpisy na konkretny temat. Dzięki temu czytelnicy mają możliwość zapoznać się z podejmowanym tematem z różnych perspektyw.

Z dokumentacją fotograficzną blogerów oraz z wpisami powstałymi po projekcie można zapoznać się m.in. na następujących blogach i społecznościach:

Spacer po warszawskich dworcach został zorganizowany w ramach działań, które K2 prowadzi dla spółki PKP. Firmy współpracują od początku 2012 roku.