Aktualności

23.06.2014

Maciej Godlewski obejmuje stanowisko Client Service Directora w K2 Media

Maciek Godlewski dołączy od września do zespołu K2 Media na stanowisko Client Service Director. Będzie odpowiedzialny za relacje z Klientami firmy, jakość obsługi klienta, zarządzanie zespołem Client Service, realizację planów sprzedażowych i współtworzenie strategii organizacji.

Godlewski 10 lat spędził w firmie Starcom, odpowiadając w ostatnim czasie za biznesową obsługę marki T-Mobile, jednego z największych klientów firmy. Prowadził i nadzorował całość działań na rzecz tego klienta, włączając w to full service digital. Współtworzył również kampanie nagradzane na mediowych i reklamowych konkursach tj. Effie, czy Media Trendy.
„Jestem przekonana, że wieloletnia strategiczna współpraca Maćka z międzynarodowym klientem oraz prowadzenie kilkunastoosobowego zespołu daje mu biznesowe wyczucie i doświadczenie, które wniesie do naszej organizacji sporą wartość. Maciek to kolejny specjalista z najwyższej mediowej półki, który zasili nasz zespół. Zespół, który ma być jednym z najmocniejszych na rynku”. - komentuje Katarzyna Wiśniewska, Dyrektor Zarządzający K2 Media. 
Zespół K2 Media odpowiada za projekty mediowe w Grupie K2 i obejmuje w tym momencie ponad 40 specjalistów. Firma realizuje projekty mediowe, marketingowe oraz performancowe. Do grona stałych Klientów firmy należą: BZ WBK, Carrefour, Grupa Medicover, Grupa PZU, Leroy Merlin, LG, Meritum Bank, Nutricia, Orlen, PKO BP, Play, Polpharma, Provident, Sanofi-Aventis, Wittchen.