Aktualności

20.04.2015

K2 Media z unikalnymi działaniami na Intagramie dla COSTA COFFEE

Agencja mediowa K2 Media, należąca do Grupy K2, w ramach stałej obsługi marki CHI Polska, przygotowała kampanię promocyjną z nietypowym wykorzystaniem Instagrama. Postawiono na wciągającą eksplorację wiosennej oferty COSTA COFFEE. Działania na platformie będą wykorzystywane podczas następnych kampanii promocyjnych oraz sezonowych. Jest to pierwsze tego typu działanie na rynku polskim.

K2 Media przygotowała profil instagramowy pod nazwą „COSTAgram”, który prowadzony jest w nietypowy sposób. Aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić profil @costagram_costacoffee, wybrać ulubiony produkt lub zdjęcie, dotknąć je i za pomocą tagów odwiedzać kolejne dedykowane profile produktów z wiosennej oferty.

Rysunkowe inspiracje, które znajdziecie na COSTAgramie to zasługa 3 zaproszonych do współpracy rysowników: Konrada Łukasiuka, Zofii Różyckiej oraz Zbigniewa Flakusa. Ich niepowtarzalne rysunki przedstawiają lekkość świata wiosennej oferty COSTY. Filmy uwieczniające proces twórczy są do obejrzenia na profilach produktowych, a samych rysowników poznamy lepiej dzięki profilowi specjalnemu „COSTA rysuje”.

Dodatkowo, aby zachęcić do zabawy  każda z kawiarni COSTA COFFEE została wyposażona w kreatywne podkładki. Można na nich narysować, to co przyjdzie nam do głowy podczas degustacji kawy, a następnie zamieścić zdjęcie rysunków na Instagramie z hasztagiem #costarysuje. Do wygrania są vouchery do kawiarni oraz gadżety od COSTA COFFEE.  Natomiast nagrodą główną w konkursie jest rower marki Electra Cruiser.

K2 Media współpracuje z marką CHI Polska od lutego 2014 roku, realizując dla marki niestandardowe projekty, przygotowywanie materiałów dedykowanych dla kanału YouTube oraz stałą obsługę i monitoring w obrębie social media.

Zespół K2 Media odpowiada za projekty mediowe w Grupie K2 i obejmuje w tym momencie ponad 40 specjalistów. Firma realizuje projekty mediowe, marketingowe oraz performancowe. Do grona stałych Klientów firmy należą: L’Oreal, Carrefour, Grupa Medicover, Grupa PZU, LG, Meritum Bank, Nutricia, PKO BP, Play, Polpharma, Provident, COSTA, BZ WBK, Playboy, Decathlon, Amerigas.