Aktualności

01.07.2015

S3 obsłuży klientów home.pl w zakresie SEO

Marka S3, działająca w ramach należącej do Grupy K2 spółki K2 Search, świadcząca usługi na rzecz MŚP nawiązała współpracę z home.pl. Tym samym S3 stało się obok Wirtualnej Polski, Semstorm i favore.pl. jednym z kluczowych partnerów tej marki.

Partnerstwo z home.pl - największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej, umożliwia S3 dostęp do bazy kilkuset tysięcy nowych klientów. S3 świadczy usługi SEO na najwyższym poziomie, które dla klientów oznaczają możliwość optymalizacji swoich stron www we współpracy z wiarygodnym partnerem biznesowym.

S3 jest wyłącznym dostawcą usług SEO dla home.pl. W jej ofercie znajdują się m.in. takie działania jak: budowanie świadomości klienta w zakresie pozycjonowania w wynikach wyszukiwania, audyty SEO oraz usługa, w której klient otrzymuje od S3 w trzech pakietach (lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim) najnowsze techniki promocji swojej strony internetowej. W pakiecie są również konsultacje ze specjalistą oraz dostęp do panelu menadżerskiego, gdzie usługobiorca otrzymuje codzienny monitoring pozycji i wgląd do raportów z działań SEO.

„Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z home.pl, która w naszym przekonaniu jest ważnym czynnikiem rozwoju marki S3. Dzięki temu partnerowi uzyskamy dostęp do bazy kilkuset tysięcy firm, co przełoży się na znaczny rozwój portfela klientów S3 oraz zwiększenie rozpoznawalności marki wśród klientów home.pl. Ponadto liczymy na rozszerzenie współpracy w przyszłości w zakresie budowy dedykowanych produktów reklamowych” – Adam Wysocki, Dyrektor Zarządzający K2 Search Sp. z o.o.

„Współpraca z home.pl to najciekawsze przedsięwzięcie S3. Będziemy odpowiedzialni za SEO, a w naszej propozycji kładziemy duży nacisk na budowanie świadomości e-marketingu wśród klientów. Jesteśmy przekonani, że wraz z naszym doświadczonym zespołem ekspertów, zrealizujemy cele naszych wspólnych klientów.”  – komentuje Kamil Wawer (Sales Manager - S3).

Home.pl zlecił badania dla ARC Rynek i Opinia z którego wynika, iż polscy przedsiębiorcy z sektora MŚP inwestują w reklamę internetową. Dlatego też lider usług hostingowych zdecydował się poszerzyć portfolio swoich usług i nawiązać współpracę z S3, które ma doświadczenie w tym sektorze.

„Wierzymy, że wiedza ekspertów S3 pomoże nam w kompleksowy sposób pomóc polskim przedsiębiorcom w osiągnieciu sukcesu w sieci.” – komentuje Marta Puczyńska, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu home.pl.