Aktualności

02.11.2015

Nowa odsłona sieci afiliacyjnej System3

Sieć afiliacyjna - System3, działająca w ramach należącego do Grupy K2 Internet K2 Media, nawiązała współpracę z firmą Accelerize Release i odświeżyła swój wizerunek na rynku polskim.

System3 działający na rynku od 2008 roku, to sieć zrzeszająca największych polskich wydawców oraz działająca dla klientów w modelach efektywnościowych. System3 odświeżył swój wizerunek oraz nawiązał współpracę z firmą Accelerize Release, dostarczając technologię CAKE, uzyskując jedną z najnowocześniejszych technologii w Polsce do prowadzenia sieci afiliacyjnej, która oprócz analityki i modelowania atrybucyjnego jest kolejnym elementem strategii rozwoju zaplecza narzędziowego w K2 Media.
CAKE to technologia stworzona w USA i wykorzystywana przez największe sieci partnerskie w USA i Europie. Dzięki sieci afiliacyjnej System3 uzyskał możliwości zaawansowanego mierzenia i prowadzenia kampanii dla klientów, prezentując wyniki kampanii w czasie rzeczywistym, co pozwala na bieżące monitorowanie prowadzonych kampanii.
Równolegle powstała odświeżona strona System3: http://system3.pl/. Na stronie zastosowano lepszą funkcjonalność w zakresie informacji o kompetencjach i usługach prowadzonych przez System3 oraz rozbudowano działy dla wydawców i klientów zainteresowanych współpracą.
Dzięki nowej odsłonie System3 oraz nawiązaniu współpracy z firmą Accelerize Release do grona stałych klientów dołączyli min. PZU, Carrefour, Provident, Nutricia itd.

„System3 (sieć afiliacyjna) działa na rynku od dłuższego czasu, ale jego działania były zawsze skupione na działaniach wewnętrznych Grupy K2. Obecnie chcemy bardziej otworzyć się na zewnątrz, dlatego odświeżamy wizerunek wraz ze stroną www: http://system3.pl/” -  komentuje Maciej Bruzgo, Senior Performance Manager w K2 Media.

Zespół K2 Media odpowiada za projekty mediowe w Grupie K2 i obejmuje w tym momencie ponad 50 specjalistów. Firma realizuje projekty mediowe, marketingowe oraz performancowe. Do grona stałych Klientów firmy należą: ActivLab Sport, BZ WBK, Carrefour, Costa Coffee, Grupa Medicover, Grupa PZU, Itermarche, LG,  L’Oreal, Nutricia, Play, Polpharma, Provident.