Aktualności

16.05.2018

K2 Media kieruje digitalowymi aktywnościami marki Jovi

K2 Media wygrała organizowany przez firmę Lactalis przetarg, w wyniku którego zajmie się długofalową, digitalową obsługą marki Jovi. W ramach współpracy agencja wspiera promocję flagowego produktu klienta – Jovi Duet oraz nowej gamy jogurtów pitnych Jovi Bez Dodatku Cukrów.

K2 Media odpowiada za realizację contentu do kampanii w kanałach społecznościowych, prowadzenie stron marki na Facebooku i Instagramie, zaplanowanie i przeprowadzenie aktywacji konsumenckich oraz koordynację współpracy  z influencerami. Agencja przygotowuje także dedykowaną działaniom marki stronę www. Kampania będzie składała się z 3 etapów i potrwa do końca 2018 roku.

Działania marki Jovi do tej pory koncentrowały się głównie na komunikacji w mediach tradycyjnych. Teraz, dzięki wsparciu K2 Media, będzie ona aktywna także w obszarze digitalu. Realizowana przez agencję kampania jest uzupełnieniem prowadzonej już, telewizyjnej odsłony kampanii Jovi: „Mix taki na dwa smaki”. 

Lactalis to światowy lider przemysłu mleczarskiego. Firma jest obecna w Polsce od 15 lat. W swojej ofercie posiada szeroką gamę serów pleśniowych i twarogów do wypieków President, serów Galbani  takich jak mozzarella świeża lub mozzarella do pizzy oraz jogurty i kefiry pod marką Jovi.