Aktualności

03.06.2011

K2 partnerem Sitecore.

Agencja K2 podpisała umowę partnerską o współpracy z firmą Sitecore, jednym z czołowych graczy na światowym rynku systemów Web Content Management (WCM). Partnerstwo uzupełnia paletę oferowanych przez K2 rozwiązań do zarządzania treścią i wspierania funkcji marketingu on-line.

Stawiamy na współpracę z kluczowymi dostawcami software, których rozwiązania są znane i uznane na świecie. Zestaw funkcji marketingowych i biznesowych oferowanych przez produkty firmy Sitecore oraz dynamiczny rozwój wizji funkcjonowania tych narzędzi, jest dokładnie tym czego K2 potrzebuje, aby wspierać i wdrażać innowacyjne koncepcje w projektach realizowanych dla naszych klientów. - mówi Tomasz Tomczyk, Wiceprezes Zarządu K2 Internet.

Z kolei Mariusz Krukowski, Sales and Alliance Manager w firmie Sitecore, dodaje: K2  znam od 2002 roku i miałem przyjemność współpracować z nią wielokrotnie przy różnych projektach e-marketingowych dla czołowych firm i organizacji w Polsce. Profesjonalizm, kreatywność i solidność to silne fundamenty, na których zbudowali swój sukces. Jestem bardzo zadowolony, że to właśnie K2 dołączyło do grona Partnerów Sitecore.