Aktualności

13.06.2011

K2 zaprasza na plażę Nestle.

W ramach stałej współpracy pomiędzy K2 i Nestle odświeżono stronę www.lody.nestle.pl i przygotowano letni konkurs, w którym do wygrania jest lot balonem dla dwóch osób. Aby wygrać nagrodę należy odbyć niezapomnianą podróż do lat dzieciństwa i odkryć, ile mamy jeszcze w sobie z dziecka.

Głównym założeniem serwisu jest dziecinnie prosta zabawa. Można znaleźć tu garść wspomnień, odwiedzić plażę, zobaczyć zamek z piasku, rozwiązać quizy i przypomnieć sobie gry z najmłodszych lat. Od głównej wygranej dzielą użytkownika 4 kroki. Całość oprawiono w lekki wakacyjny krajobraz.

Nie ma nic piękniejszego niż raz na jakiś czas poczuć się jak dziecko – na nowo dziwić się światem i przeżywać wszystkie te proste rozrywki dzieciństwa, jak stawianie zamków na plaży lub jedzenie lodów. Strona www.lody.nestle.pl jest dla wszystkich tych, którzy pamiętają jak fajnie było kopać w piasku tak długo, aż dotrze się do wody albo wydawać odgłosy silnika przy pędzeniu resoraków po asfalcie. – mówi Justyna Zawadzka, project manager K2.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć również na facebook’u w zakładce „Konkurs”: http://www.facebook.com/lody.