Aktualności

10.07.2009

Kobieco, zmysłowo i stylowo – nowa odsłona strony Coke Light.

Na początku lipca rusza nowa, wizerunkowa odsłona strony www.cokelight.pl, która towarzyszy wprowadzeniem na rynek, inspirowanej pięcioma zmysłami limitowanej edycji puszek i butelek.

Aktywności na stronie będą pojawiać się sukcesywnie w ciągu najbliższych dni. Wśród nich będzie m.in. konkurs, forum oraz generator quizów, dzięki któremu internautki będą mogły tworzyć własne quizy dla zabawy.

Strona http://www.cokelight.pl/ zaprasza w podróż po świecie zmysłów – już same animacje i prezentacje limitowanych wzorów robią wrażenie i zachęcają do pozostania na stronie dłużej. Dzięki psycho-testowi „Jakim zmysłem jesteś” internautki będą mogły odkryć jaki jest ich preferowany sposób odbierania rzeczywistości i jaki zmysł kieruje ich doświadczeniami.

W serwisie dostępny będzie nie tylko quiz, który pozwoli odkryć swój dominujący zmysł, ale także nowość – indywidualny generator quizów. Od tej pory każda użytkowniczka będzie mogła stworzyć własny quiz, a potem rozesłać go znajomym. W serwisie są już widoczne pierwsze psychozabawy, np. „Czy bujasz w obłokach” albo poruszająca odwieczny dylemat każdej kobiety: „Co założyć na siebie wieczorem”.

Od 6 lipca na stronie Coca-Cola Light ruszy także kobiece forum, na którym internautki będą mogły poruszać wszelkie interesujące je tematy. Częścią nowych aktywności na stronie www będzie także konkurs „Ulubiony zmysł”, w którym codziennie (od 6 lipca do 13 września) pięć użytkowniczek będzie otrzymywać bony o wartości 50 zł do zrealizowania w perfumeriach Douglas.

Na stronie http://www.cokelight.pl/ znalazła się też specjalna zakładka na temat największego modowego wydarzenia w Polsce – tygodnia mody FashionPhilosophy Fashion Week Poland, podczas którego odbyła się  oficjalna premiera limitowanej edycji Coke Light. Na stronie, w zakładce Fashion Week można zaleźć filmy oraz pakiet zdjęć dokumentujących to, największe jak dotąd w Polsce, święto mody.

Za kreację i przygotowanie strony odpowiedzialna jest agencja K2.