Aktualności

24.02.2009

Elitarny serwis Noble Concierge.

W ramach strategicznej współpracy K2 z Noble Concierge utworzono wizerunkowy serwis www.nobleconcierge.pl, przybliżający możliwości, jakie wiążą się z korzystaniem z elitarnej usługi Concierge. Serwis jest jednym z głównych elementów wzmacniających kreowanie wizerunku marki na rynku polskim, a także budujących potrzebę korzystania z tego typu usług.

Buduje silne skojarzenia marki Noble Concierge ze stylem życia, luksusem, prestiżem, profesjonalizmem, oraz opartymi na zaufaniu, głębokimi relacjami doradca – klient. Jego forma nawiązuje do wysokich, aspirujących  magazynów w wersji on-line. Buduje świadomość potrzeb umiejętnego zamieniania pieniędzy na nowoczesny i satysfakcjonujący styl życia, służący realizacji celów życiowych. Ponadto serwis przybliża program ekskluzywnych możliwości świadczonych w ramach usługi.  Dobry Concierge to ekspert od dynamicznego stylu życia, posiadający doświadczenie, oraz cenną i specjalistyczną wiedzę dotyczącą tego, w co warto inwestować w zakresie dóbr materialnych i usług.

Serwis ma formę magazynu life stylowego. Promuje opiniotwórczy charakter marki Noble Concierge. Najsilniejszy nacisk położono na unikalny, szeroki kontent, tworzony przez konsultantów Concierge i partnerów, posiadających kompetencje, wszechstronną wiedzę i dostęp do informacji nie podejmowanych w tradycyjnych mediach. Zawiera informacje dotyczące wydarzeń w których warto wziąć udział, miejsc do których warto się wybrać, najmodniejszych przedmiotów, oraz wiele pomysłów jak uczynić życie bardziej atrakcyjnym i satysfakcjonującym. Podpowiada. Doradza. Odnaleźć w nim można min. cenne informacje ze świata sztuki, designu, wzornictwa, nowinek motoryzacyjnych, technologicznych i modowych. Zebrane informacje mają formę wademekum wiedzy, dotyczącej tego, w co warto zainwestować i jak ciekawie spędzać czas wolny i rozwijać się, wzbogacać przeżycia i doznania.Całość została skonstruowana tak, aby płynnie uaktualniać treść magazynu, dzięki stworzonemu przez ekspertów K2 oprogramowaniu pozwalającemu na utrzymanie newsowej formuły magazynu – na bieżąco wprowadzane są najgorętsze informacje, a sam serwis w 100% prowadzony jest przez przedstawicieli Klienta.

Ponadto serwis jest wyposażany w szereg dodatkowych funkcjonalności adresowanych wyłącznie do klientów Noble Concierge: pozwoli na skontaktowanie się z indywidualnym doradcą, zamówienie usługi i pobranie elektronicznej wersji magazynu.
Atrakcyjnym wyróżnikiem będzie prowadzony tylko dla zalogowanych klientów elitarny sklep, pozwalający na dokonywanie unikatowych zakupów on-line. W ramach Noble Shoping dostępne będą wyjątkowe, wyselekcjonowane przedmioty, limitowane edycje, niepowtarzalne gadżety i nowości rynkowe.