Aktualności

15.01.2009

K2 twórcą serwisu dla Noble Bank.

Nowy serwis www.noblebank.pl powstał we współpracy z doradcami Noble Bank i w oparciu o doświadczenia wynikające z wieloletniej współpracy z klientami banku. Struktura informacji została podzielona na trzy osobne kategorie, sprofilowane pod kątem potrzeb trzech różnych grup klientów.

To właśnie osobowość w podejściu do korzystania z usług bankowych i charakterystyka Klientów banku w sposób znaczący wyznaczają budowę serwisu. Dla najbardziej wymagających Klientów, korzystających z niecodziennych, wyszukanych usług najwyższej jakości ważne informacje zostały zebrane w kategorii Wealth Management. Klienci poszukujący standardowych usług odnajdą cenne dla siebie informacje w Finansach Osobistych, natomiast Produkty i Usługi, pozwalają klientom na porównanie usług, umożliwiające znalezienie najlepszej dostępnej na rynku oferty.

Ponadto serwis zawiera informacje o filozofii firmy, oddziałach, aktualnych ofertach pracy, a także rozbudowany dział relacji inwestorskich przygotowany zgodnie ze standardem GPW. Dla klientów banku przygotowano bezpieczny, indywidualnie zahasłowany dostęp do strony, na której mają pełen podgląd własnych zasobów ulokowanych w banku.

W budowie serwisu wykorzystano notowania, kalkulatory pozwalające na przygotowanie indywidualnych wyliczeń, a całość została zbudowana w oparciu o Reddot CMS, narzędzie do modyfikacji treści serwisów WWW, pozwalające na dynamiczne zarządzanie publikowanymi w serwisie informacjami. Elastyczność oraz szerokie możliwości wykorzystanego narzędzia sprawiają, że procesy realizacyjne są dużo prostsze i sprawniejsze, możliwa jest współpraca przedstawicieli agencji i Klienta przy modyfikacjach treści, oraz zarządzaniu wersjami językowymi.