Aktualności

02.04.2014

K2 Web Systems zmieniło się w FABRITY

Zmiana strategii, kolejne wyzwania i cele biznesowe, a także chęć podkreślenia podstawowej działalności firmy – to główne powody, dla których K2 Web Systems zmieniło się w FABRITY. Nowa nazwa, pochodząca od słowa fabri (łac. Twórcy), podkreśla istotę działalności spółki – tworzenie rozwiązań informatycznych, wspierających klientów w osiąganiu zamierzonych celów.

Nowa nazwa firmy jest konsekwencją realizacji planów strategicznych i umacniania swojego wizerunku jako dostawcy usług technologicznych, wyspecjalizowanym w obszarze zarządzania procesowego i obiegu dokumentów.

– Oczywiście nadal planujemy podkreślać fakt przynależności do Grupy K2 i czerpać jak najwięcej z jej doświadczeń. Jednocześnie będziemy dbali o wysoki poziom realizacji projektów w obszarze procesów biznesowych, ale także designu i użyteczności. – wyjaśnia Tomasz Burczyński, Prezes Zarządu FABRITY.

Przemiana w FABRITY nie wprowadza żadnych zmian w kontekście prawnym dla klientów firmy. - Bez zmian pozostaną także nasze zaangażowanie w projekty i dbałość o sukces klientów. W najbliższej przyszłości chcemy nadal rozwijać się w kluczowych dla nas obszarach, czyli zarządzaniu procesowym i zarządzaniu zawartością korporacyjną, Jednocześnie chcemy aby nasze rozwiązania były nadal tworzone w duchu idei design thinking, zorientowanej na użytkownika. Planujemy także rozwijać kompetencje w obszarze rozwiązań mobilnych dla firm oraz oferty Software-as-a-Service – dodaje Tomasz Burczyński.
K2 Web Systems zmieniło się w FABRITY 02.04.2014 roku.