Aktualności

22.01.2014

K2 wyróżniono tytułem Created in Poland Business Superbrands

Marka K2, decyzją Rady Marek Business Superbrands, uzyskała tytuł Created in Poland Business Superbrands 2013/2014 w kategorii usługi marketingowe.

Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd., działa obecnie w 87 krajach i od ponad 19 lat przyznaje tytuły Superbrands i Business Superbrands. To prestiżowe wyróżnienia dla zarządów oraz działów marketingu, konsekwentnie budujących siłę marki.

Nagradzane marki wybierane są w drodze niezależnych badań i/lub w ramach restrykcyjnego procesu oceny dokonywanej przez Rady Marek, w skład których wchodzą krajowi eksperci z dziedziny marketingu, reklamy, PR i brandingu. Do programu nie można się zgłosić - tylko marki, które przejdą przez proces selekcji i uzyskają w nim odpowiednie wyniki mogą uzyskać status Superbrands. Przeprowadzone w ponad 50 krajach przez firmy badawcze takie jak Nielsen, TNS czy Synovate badania rynku potwierdzają, że konsumenci sięgają po oznaczone nim produkty i usługi chętniej niż po inne.

Nagroda Created in Poland Business Superbrands dla K2 została ustanowiona podczas obrad Rady Marek, które odbyły się w październiku 2013 roku. Eksperci uznali, że K2 zasługuje na specjalne wyróżnienie, jako polska marka, która wypracowała ponadprzeciętny wizerunek w swojej kategorii, który pozawala nam skutecznie konkurować z markami pochodzenia zagranicznego.