Aktualności

21.07.2008

Rusza kolejny program afiliacyjny uruchomiony przez ACR S.A.

Nowym klientem ACR jest doradca finansowy Gold Finance. W ramach sieci afiliacyjnej zanox, Klient będzie sprzedawał swoją nową ofertę produktów inwestycyjnych.

 Jest to już dziewiąty program uruchomiony przez ACR S.A. dla zanoxa w Polsce. Dotychczas ACR wprowadził dla zanoxa w Polsce takich klientów jak: Expander, AIG PTE, Dom Zdrowia, Hoopla, Commercial Union, Tele2, Wealth Solutions, Getin Bank.

W ramach współpracy z ACR, Gold Finance planuje wdrożenie kolejnych narzędzi Performance Marketingu w celu zwiększenia sprzedaży online.
Gold Finance będzie w ramach swojego programu wynagradzał partnerów reklamujących go w sieci na 3 sposoby: za lead, za sale oraz w modelu mieszanym (lead i sale). W modelu wynagrodzenia za lead partnerzy będę otrzymywali od 29 do 35 PLN za formularz kontaktowy wypełniony przez Internautę. W modelu płatności za sprzedaż wynagrodzenie będzie się wahać się między 0,80% do 1,15% od wartości inwestycji. Model mieszany będzie łączył oba typy wynagrodzeń, jednak będą one stosunkowo niższe.