Aktualności

05.11.2013

Zmiany w Zarządzie K2

W dniu 31 października br. Janusz Żebrowski zrezygnował z funkcji Prezesa Zarządu Grupy K2 Internet.

- Z K2 związany byłem tak długo, że ta decyzja była dla mnie bardzo trudna, choć dojrzewała od pewnego czasu. Te wszystkie lata wymagały dużego zaangażowania i uznałem, że pora na dłuższy odpoczynek. Pozostanę akcjonariuszem K2 i chciałbym dalej wspierać Spółkę poprzez udział w Radzie Nadzorczej. - mówi Żebrowski.

Aktualny Zarząd w składzie: Łukasz Lewandowski, Rafał Ciszewski i Tomasz Tomczyk, przejął obowiązki Janusza Żebrowskiego i powierzył Tomaszowi Tomczykowi, rolę p.o. Prezesa Zarządu.  Decyzja dotycząca powołania nowego Prezesa zostanie podjęta przez Radę Nadzorczą Spółki do końca bieżącego roku.

- Janusz przez 13 lat doprowadził K2 do rangi lidera branży interaktywnej i za to należą mu się nasze podziękowania. Jednak przede wszystkim jesteśmy mu wdzięczni za to, że stworzył firmę pełną wielu wyjątkowych ludzi, którzy są teraz gotowi kontynuować jego misję. – komentuje Zarząd K2.

P.o. Prezesa Zarządu - Tomasz Tomczyk związany jest z Grupą K2 od 11 lat.

W październiku 2003 r. został powołany do składu Zarządu Spółki. Jako Wiceprezes odpowiedzialny jest za obsługę klienta oraz wsparcie rozwoju biznesu, planowanie finansowe i współtworzenie strategii firmy. Grupa K2 składa się z: K2 Internet, K2 Media, K2 Web Systems, K2 Search, Good, Oktawave. Posiada również mniejszościowe udziały w firmach: MDPL, Audioteka i Fastbanking.