DevOps Engineer.

Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie.

Cześć, cieszymy się, że do nas zajrzałeś(-łaś). Jesteśmy Oktawave – największą polską chmurą publiczną należącą do Grupy K2. Dostarczamy rozwiązania multicloud oparte na chmurze własnej i globalnych dostawców tj. Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform. Zapewniamy pełne wsparcie w migracji i zarządzaniu chmurową infrastrukturą.

Zapewniamy frajdę z pracy jak w startupie i stabilność dużej firmy. Dbamy o fajną atmosferę – żebyśmy nie musieli, ale żeby nam się chciało. Chętnie dzielimy się wiedzą, pytamy jak nie wiemy i doceniamy swoją pracę.

Teraz czas na konkrety:

Poszukujemy osoby pasjonującej się automatyzacją procesów dostarczania aplikacji, usługami chmurowymi i rozwiązaniami kontenerowymi. Umożliwimy Ci rozwój zarówno w zakresie naszej własnej infrastruktury, jak i największych dostawców – AWS, GCP, Azure.

Na co dzień będziesz pracować w zespole zajmującym się projektowaniem, uruchamianiem oraz optymalizacją środowisk w różnych chmurach. Spotkasz w nim inżynierów systemowych (Linux/Windows), inżynierów DevOps, architektów chmurowych i pm'a. Dość często będziesz realizować projekty migracji usług do chmur.

Twoje zadania:

  • Projektowanie oraz wdrażanie procesu CI/CD u naszych klientów.
  • Uruchamianie środowisk chmurowych w GCP/Azure/AWS z naciskiem na wykorzystanie usług kontenerowych.
  • Rozwój Managed Kubernetes Service uruchamianych dla naszych klientów.
  • Monitoring i systemy agregacji logów w poszczególnych środowiskach.

Pasujesz do nas jeśli:

  • Masz doświadczenie poparte realizacją produkcyjnych projektów o różnej skali.
  • Przygotowujesz skrypty i uruchamiasz w sposób zautomatyzowany infrastrukturę w chmurach publicznych, a także w środowiskach on-premises.
  • Rozumiesz zasady działania konteneryzacji i framework’ów tj. Docker, Kubernetes.
  • Wykorzystujesz języki: Python, Go lub bash w codziennej pracy.
  • Korzystasz z powszechnie dostępnych platform i narzędzi DevOps.

Ucieszymy się jeśli:

  • Posiadasz certyfikaty na poziomie Professional dotyczące chmur Microsoft, Google, Amazon.
  • Masz praktyczne doświadczenia z projektów wykorzystujących usługi PaaS największych dostawców cloudowych.
  • Znasz narzędzia do zarządzania konfiguracją (Ansible, Salt, Chef, Puppet).
  • Nie są Ci obce zasady budowy rozwiązań wysokiej dostępności.
  • Potrafisz wspierać proces sprzedaży poprzez tworzenie wkładu technicznego do ofert.
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  • Potrafisz pracować nad kilkoma projektami jednocześnie.

Z nami możesz liczyć na:

  • Stałą możliwość pracy zdalnej (bez względu na pandemię), w ustalonym wymiarze.
  • Możliwość rozwoju dzięki szkoleniom, ciekawym projektom i wsparcie w zdobywaniu certyfikacji technicznych.
  • Wspierający zespół, który chętnie dzieli się wiedzą.
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, konsultacje psychologiczne.
  • Zielone światło na realizację Twoich pomysłów.
  • Brak dress code’u.