Grafik/UI Designer.

Miejsce pracy: Warszawa.

Szukamy projektanta graficznego do zespołu K2 Product Design. Twoim zadaniem na tym stanowisku będzie projektowanie interfejsów użytkownika dla serwisów internetowych, aplikacji mobilnych, i innych cyfrowych produktów. Szukamy osób, które pasjonują się projektowaniem dla użytkowników i możliwościami jakie daje internet. Zapewniamy możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach dla znanych marek i współtworzenia produktów oraz usług, z których korzystają miliony osób. U nas nie będziesz robić bannerów i szparować choinek na święta ;)

Twoje obowiązki.

  • Projektowanie graficzne interfejsów użytkownika we współpracy z projektantami UX.
  • Tworzenie identyfikacji wizualnej dla produktów cyfrowych (branding).
  • Tworzenie design systems.
  • Współtworzenie koncepcji produktów razem z klientem, projektantami UX, specjalistami od technologii i innymi członkami zespołu.
  • Współtworzenie prezentacji dla klienta i udział w warsztatach z klientem.
  • Dbanie o jakość wdrożenia produktu.

Ekstra urlop za staż

Czego wymagamy?

  • Masz doświadczenie w realizacji projektów internetowych (projektowanie serwisów WWW i aplikacji). Portfolio to must have — koniecznie prześlij nam link do Twojej strony, Behance lub Dribbble, albo Dropboxa, czy Google Drive z Twoimi projektami.
  • Bardzo dobrze posługujesz się programami graficznymi (przede wszystkim Sketch i Photoshop, a także Adobe XD).
  • Masz dobre wyczucie estetyki i stylu, jesteś na bieżąco jeśli chodzi o trendy w projektowaniu produktów cyfrowych. Bez problemu potrafisz odpowiedzieć na pytanie „jakie ciekawe projekty widziałeś(aś) ostatnio w sieci”?
  • Zasady użyteczności nie są ci obce.
  • Masz świadomość tego na co pozwala technologia i co można zrobić w HTML/CSS/JS.
  • Twoimi cechami są zaangażowanie, dokładność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację przy pracy nad projektami.

Nie wymagamy, ale będzie plusem.

  • Jeżeli znasz narzędzia do tworzenia animacji i mikrointerakcji/prototypów (After Effects, Framer, Principle, lub inne).
  • Masz doświadczenie w pracy w agencji lub software house.
  • Działasz aktywnie w społeczności projektantów — dzielisz się wiedzą, prowadząc prezentacje na konferencjach branżowych, organizujesz lub bierzesz udział w meetup‑ach, piszesz bloga, prowadzisz profile w social media.