Head of Product Design.

Miejsce pracy: Warszawa.

Szukamy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie produktów cyfrowych i realizację usług osoby, która obejmie stery w dziale Product Design. Doskonały kandydat to osoba, która ma doświadczenie w projektowaniu i pracy z klientem, rozumie biznes i potrafi współpracować z interdyscyplinarnym zespołem, z ludźmi z biznesu czy IT oraz ma chęć i naturalną potrzebę do tworzenia wysokiej kultury pracy zarówno w organizacji jak i z klientem.

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem UX i UI designerów i rekrutacja nowych pracowników
  • tworzenie oferty agencji w obszarze Product Design i jej promowanie
  • wsparcie biznesu w merytorycznym przygotowywaniu ofert i prezentacji przetargowych
  • wsparcie przy przygotowywaniu wycen i harmonogramów oraz planowaniu prac projektowych
  • bliska współpraca z działami Obsługi Klienta, New Business i IT
  • zbieranie wymagań, prowadzenie warsztatów i szkoleń dla klientów
  • tworzenie strategii i koncepcji dla nowych produktów cyfrowych
  • projektowanie interakcji, architektury informacji i interfejsów użytkownika
  • konsulting dla klientów agencji
  • nadzór kreatywny nad projektami (strategia, koncepcja, UX, projektowanie graficzne, branding)
  • planowanie procesów badawczych

Ekstra urlop za staż

Wymagania:

  • doświadczenie jako projektant UX/Architect Informacji/Product Designer i szerokie spojrzenie biznesowe
  • doświadczenie w tworzeniu koncepcji i projektowaniu serwisów internetowych, aplikacji mobilnych, usług cyfrowych oraz ich prezentowaniu
  • znajomość narzędzi do projektowania, prototypowania i przekazywania projektów do developmentu (Sketch, Adobe XD, Axure, Invision, Zeplin i inne)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami UX i UI
  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z interesariuszami i klientami
  • bardzo dobra umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • znajomość narzędzi, procesów i metodyk projektowych
  • orientacja w możliwościach technologicznych i trendach w projektowaniu
  • doświadczenie w planowaniu procesów badawczych
  • doświadczenie w pracy dla klienta zewnętrznego w agencji lub software house
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację przy pracy nad projektami