IT Recruitment Team Leader

Miejsce pracy: Warszawa/Łódź/Rzeszów.

Cześć, cieszymy się, że do nas zajrzałeś(-łaś). Jesteśmy Fabrity - polskim software house'm, którego partnerami są innowacyjne firmy z całego świata. Wspieramy ich w procesie transformacji cyfrowej, oferując swoją wiedzę w zakresie tworzenia oprogramowania i projektowania doświadczeń użytkowników.

Nasze główne kompetencje obejmują projektowanie produktów cyfrowych, tworzenie specjalistycznego oprogramowania na zamówienie, budowanie aplikacji internetowych i mobilnych.

Kogo szukamy?

Poszukujemy do naszego zespołu IT Recruitment Team Leadera z bardzo dobrą znajomością specyfiki branży IT. Szukamy osoby myślącej strategicznie, samodzielnej i proaktywnej, która z łatwością odnajdzie się w dynamicznym środowisku pracy oraz będzie gotowa zaangażować się w budowanie i rozwój naszego biznesu z zespołem People.

Twoje zadania:

  • Monitorowanie i ciągłe doskonalenie procesu rekrutacji IT w Fabrity
  • Budowanie i zarządzanie relacjami z hiring managerami
  • Rozwijanie zespołu oraz budowanie długofalowej strategii rekrutacyjnej
  • Analizowanie skuteczności podejmowanych działań
  • Dbanie o wysoki poziom candidate experience
  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na wymagające role
  • Udział w różnych projektach z obszaru HR i EB

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie (min. 3 lata) na stanowisku eksperta lub lidera w agencji rekrutacyjnej (obszar IT) lub w wewnętrznym dziale rekrutacji firmy z branży technologicznej
  • Masz twórcze i nowatorskie podejście do zagadnień rekrutacji w branży IT
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę swoją i zespołu
  • Jesteś osobą odpowiedzialną i doceniasz samodzielność
  • Myślisz analitycznie i szybko wyciągasz wnioski
  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Masz pozytywną energię, dużo zapału i często się uśmiechasz

Z nami możesz liczyć na:

  • Realny wpływ na kształt i kierunek działań HR w naszym zespole
  • Dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w rozwijającej się firmie w zgranym zespole
  • Hybrydowy model pracy [Warszawa, Łódź, Rzeszów] lub w pełni zdalnie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie preferowanej formy współpracy (UoP, B2B)
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, konsultacje psychologiczne)