Junior SEM Specialist.

Miejsce pracy: Miejsce pracy: Warszawa.

Szukamy specjalisty SEM, który dołączy do naszego 6-osobowego zespołu i ramię w ramię z nami będzie dbał o rozwój kampanii Google Ads naszych klientów.

Jeżeli:

  • Internet i reklama to Twoje pasje;
  • posiadasz rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads;
  • potrafisz obsługiwać Edytora AdWords;
  • dobrze znasz Google Analytics;
  • masz bardzo dobrą znajomość Excel i PowerPoint;
  • jesteś osobą ambitną, samodzielną i chcesz się rozwijać w obszarze SEM

to właśnie Ciebie szukamy.

Ekstra urlop za staż

Obowiązki:

  • planowanie i wdrażanie kampanii Google Ads;
  • analiza i raportowanie realizacji założonych celów kampanii, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji;
  • testowanie i optymalizacja kampanii pod kątem maksymalizacji efektów;
  • śledzenie najnowszych rozwiązań związanych z SEM i ich implementacja na kontach klientów.

Oferujemy:

  • pracę z dużymi międzynarodowymi klientami - liderami rynku;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, poznawania nowych narzędzi i wymiany doświadczeń;
  • poszerzanie zakresu i skali prowadzonych projektów;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół;
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • niepubliczną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • imprezy i wyjazdy integracyjne;
  • owocowe środy :)