Junior SEM Specialist(-ka).

Miejsce pracy: Miejsce pracy: Warszawa.

Szukamy młodszego specjalisty SEM, który dołączy do naszego 6-osobowego zespołu i ramię w ramię z nami będzie dbał o rozwój kampanii Google Ads naszych klientów.

Jeżeli:

  • internet i reklama to Twoje pasje,
  • posiadasz rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads,
  • potrafisz obsługiwać Edytora AdWords,
  • znasz Google Analytics,
  • masz bardzo dobrą znajomość Excel i PowerPoint,
  • jesteś osobą ambitną, samodzielną i chcesz się rozwijać w obszarze SEM

to właśnie Ciebie szukamy.

Ekstra urlop za staż

Obowiązki:

  • planowanie i wdrażanie kampanii Google Ads;
  • analiza i raportowanie realizacji założonych celów kampanii, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji;
  • testowanie i optymalizacja kampanii pod kątem maksymalizacji efektów;
  • śledzenie najnowszych rozwiązań związanych z SEM i ich implementacja na kontach klientów.

Oferujemy:

  • pracę z dużymi międzynarodowymi klientami – liderami rynku,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, poznawania nowych narzędzi i wymiany doświadczeń,
  • poszerzanie zakresu i skali prowadzonych projektów,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niepubliczną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • owocowe środy.

Dowiedz się więcej o K2 Precise.

Możesz też wysłać swoje CV i link do portfolio na adres: katarzyna.szmidt@k2.pl .

The website encountered an unexpected error. Please try again later.