Junior SEO Specialist(-ka).

Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie.

Chcesz rozwijać się w obszarze SEO? Wiesz, że wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania jest kluczem do organicznego sukcesu? Jesteś gotowy(-a) na nowe wyzwania i pracę z najlepszym markami? Jeżeli tak, to dołącz do zespołu SEO&Content Marketingu i zostań Junior SEO Specialist(-ką)! Zespół złożony z pasjonatów i profesjonalistów czeka na to, aby rozwinąć Twoje technologiczne zdolności i napić się wspólnie kawy.

Obowiązki, które na Ciebie czekają:

  • wykonywanie audytów serwisów internetowych pod kątem wyszukiwarek,
  • rekomendowanie klientom rozwiązań, które przyczynią się do osiągania wysokiego ruchu organicznego,
  • tworzenie cyklicznych raportów,
  • przygotowywanie analiz rynkowych,
  • budowanie relacji z klientami,
  • ścisła współpraca ze specjalistami SEO.

Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi,
  • rozwój zawodowy i szkolenia,
  • pracę w zespole pasjonatów i pasjonatek,
  • współpracę z renomowanymi firmami na rynku,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczanie na życie.

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w obszarze SEO,
  • wiesz, jak działają wyszukiwarki internetowe,
  • znasz podstawy optymalizacji serwisów internetowych,
  • potrafisz korzystać z następujących narzędzi: Google Analytics, Google Search Console, Senuto,
  • masz wiedzę na temat składni HTML i podstaw technologii stron WWW,
  • spotkałeś(-aś) się z pojęciem content marketingu,
  • jesteś graczem zespołowym,
  • efektywnie zarządzasz czasem,
  • chcesz poszerzać wiedzę z obszaru SEO.

Dowiedz się więcej o K2 Precise.