Mid Devops Engineer/-ka

Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie.

Poszukujemy osoby, która pomoże w bieżącym utrzymaniu i rozwoju produktu Oktawave Kubernetes Service (OKS). Jesteśmy firmą, która stworzyła największą polską chmurę obliczeniową, została doceniona w prestiżowym rankingu Deloitte Fast50 a dzisiaj wdraża rozwiązania chmur obliczeniowych dla największych polskich przedsiębiorstw. Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów i pasjonatek nowych technologii.

Oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne środowisko pracy, w firmie specjalizującej się w rozwoju i dostarczaniu własnej platformy chmurowej.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowę o pracę lub B2B.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarach związanych z nowymi technologiami.
  • Współpracę w zgranym i wspierającym się zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą.
  • Rozwój, otwartość na nowe rozwiązania i pomysły we wspólnych projektach.
  • Stałą możliwość pracy zdalnej (bez względu na pandemię), w ustalonym wymiarze.
  • Pakiet opieki medycznej Medicover, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie.

Twoje zadania

  • Utrzymanie w działaniu usługi Oktawave Kubernetes Service w ramach platformy Oktawave.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, optymalizacji również tych zaproponowanych przez Ciebie.
  • Administracja platformą dostarczającą klastry Kubernetesa.
  • Ścisła współpraca między innymi z zespołem infrastruktury oraz zespołem developerskim.

Gdzie będziesz w organizacji i z kim będziesz współpracować najbliżej

Dołączysz do zespołu OKS a Twoje codzienne obowiązki to będzie m.in. dbałość o sprawne funkcjonowanie klastrów uruchomionych przez klientów. To także praca nad optymalizacjami i usprawnieniami w ramach procesów działających na platformie orkiestracyjnej. Będziesz również uczestniczył w pracach związanych z rozwojem produktu i implementacją nowych funkcjonalności.

Ekstra urlop za staż

Nasze oczekiwania

Rozumiemy, że zakres zagadnień współczesnej administracji systemami IT jest bardzo złożony, dlatego będziemy niezwykle zadowoleni, jeśli jako kandydat posiadasz wiedzę w przynajmniej trzech z poniższych obszarów:

  • Aaawansowana umiejętność zarządzania systemami operacyjnymi Linux.
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu konteneryzacji opartej o stos Docker/ Kubernetes’a lub inne analogiczne.
  • Znajomość rozwiązań do automatyzacji takich jak Ansible, Salt, Terraform.
  • Doświadczenie z systemami monitoringu typu Nagios, Zabbix, Grafana, LibreNMS.

Dodatkowo docenimy

  • Wiedzę z zakresu wirtualizacji opartej o VMware vSphere 6.X.
  • Certyfikat CKA.
  • Umiejętność pracy z systemami CI/CD.
  • Używanie Pythona, Basha, Perla lub Ruby’ego do automatyzowania codziennej pracy.
  • Znajomość SQL.