Motion Designer.

Miejsce pracy: Warszawa.

Zakres obowiązków:

  • trzaskanie animacji i motion designu
  • postprodukcja obrazu wideo (compositing, korekcje barwne, rotoscoping, keying, tracking i inne efekty specjalne)
  • montaż materiału filmowego
  • konwersje i optymalizacje plików wideo

Wymagania:

  • imponujące portfolio
  • znajomość Adobe After Effects wraz z pluginami (m.in. Trapcode Suite, Element 3D)
  • mile widziana znajomość 3D
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
  • nadzwyczajne poczucie humoru :)

Ekstra urlop za staż

Oferujemy:

  • etat w agencji K2, czyli stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • świetną atmosferę, bez pracy po nocach, w genialnym zespole Motion,
  • dobre wynagrodzenie, niepubliczną opiekę medyczną i kartę na siłkę,
  • ciekawe projekty zarówno przy spotach telewizyjnych jak i contencie digitalowym