Multiscreen Media Planner & Buyer.

Miejsce pracy: Warszawa.

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz zakup kampanii TV i digital
  • przygotowanie rekomendacji oraz raportów
  • definiowanie i tworzenie struktury kampanii reklamowych w narzędziach do zakupu programatycznego
  • analiza skuteczności i stała optymalizacja kampanii TV i digital
  • poszukiwanie nowatorskich rozwiązań
  • współpraca z innymi działami Agencji (NB, Strategia, CS, Social, SEM)

Wymagania:

  • min. 3 lata pracy w domu mediowym
  • doświadczenie w planowaniu i zakupie TV oraz digital
  • dobra organizacja
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

Ekstra urlop za staż

Oferujemy:

  • wsparcie i pogłębienie wiedzy praktycznej z zakresu TV i digitalu
  • dobrą atmosferę i normalne godziny pracy
  • ciągły kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, możliwość stałego pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, rozwijającej własne narzędzia i technologie
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dostęp do obiektów sportowych, dodatkowe ubezpieczenie na życie)