New Business Manager.

Miejsce pracy: Lokalne rynki w Polsce.

Do naszego zespołu Business Development w K2 Precise poszukujemy New Business Managera do pracy na lokalnych rynkach.

Szukamy osoby:

  • dobrze zorganizowanej, przedsiębiorczej,
  • z bardzo dobrą znajomością lokalnego rynku reklamowego,
  • zorientowanej na Klienta lokalnego z szeroką bazą kontaktów,
  • posiadającej sukcesy w zdobywaniu nowego biznesu,
  • posiadającej bardzo dobre relacje z klientami,
  • doświadczonej w dosprzedaży.

Ekstra urlop za staż

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w biurze reklamy mediów ogólnopolskich lub lokalnych / domu mediowym / agencji kreatywnej,
  • wiedza i predyspozycje sprzedażowe,
  • umiejętności i wyczucia w budowaniu efektywnych relacji z Klientami,
  • wiedza z obszaru mediów i marketingu.

Zakres obowiązków:

  • nawiązanie i budowanie relacji z Klientami,
  • prezentacja ofert Agencji,
  • realizowanie strategii sprzedażowej Agencji w tym współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zleceń Klientów,
  • budowanie bazy Klientów.

Co oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzenia,
  • unikalna wiedza digitalowa,
  • silne wsparcie zespołów specjalistycznych,
  • możliwość pracy zdalnej.