Partner Account Mananger(-ka).

Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie.

W Oktawave wspieramy biznes w transformacji cyfrowej, realizacji strategii multicloud, migracji i zarządzaniu chmurą obliczeniową. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy środowiska IT w oparciu o wybrane platformy: Oktawave, Amazon Web Services, Microsoft Azure lub Google Cloud Platform.

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów i pasjonatek nowych technologii i mierzymy wysoko. Wspólnie stworzyliśmy pierwszą polską platformę publicznej chmury obliczeniowej, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast5. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie.

Jeśli stawiasz na swój rozwój zawodowy jako Partner Account Mananger(-ka), cenisz partnerskie relacje w pracy i chcesz dołączyć do zwinnej organizacji, to czekamy na Ciebie. Razem z nami rozwijaj największą polską chmurę publiczną.

Twoje zadania:

  • Budowa i rozwój sieci partnerskiej Oktawave
  • Odpowiedzialność za rozwój i skalowanie działalności firmy poprzez partnerów, integratorów oraz niezależnych dostawców oprogramowania (ISV)
  • Budowanie i realizowanie umów sprzedaży z partnerami (Software House, ISV, Integratorzy)
  • Rozwój firmy poprzez aktywne identyfikowanie oraz rekrutację nowych partnerów
  • Codzienna współpraca z partnerami w celu utrzymania silnych relacji
  • Dbanie o edukację partnerów w zakresie wykorzystania platformy Oktawave
  • Monitorowanie partnerów na podstawie kluczowych wskaźników (KPI)
  • Zarządzanie lejkiem sprzedaży
  • Raportowanie sprzedaży poprzez przygotowanie raportów pokazujących przebieg sprzedaży, potencjał, działania oraz obszary ekspansji
  • Realizację celów sprzedażowych
  • Bliska współpraca z zespołami marketingu, inżynierów sprzedaży, rozwoju produktów oraz obsługi klienta

Oferujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji dzięki szkoleniom wewn. i zewn. oraz współpracy z profesjonalistami
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie, dające satysfakcję
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub elastyczne formy umowy, dostosowane do prowadzonych projektów
  • Kulturę organizacyjną opartą na partnerskim podejściu, bliskiej współpracy, dzieleniu się wiedzą
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, urlop stażowy

Ekstra urlop za staż

Nasze oczekiwania:

  • Ciekawość, zapał i motywacja do rozwijania się i osiągania najlepszych rezultatów
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu programów partnerskich
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia przy współpracy z partnerami w kanałach partnerskich na rynku IT
  • Znajomość rynku chmury obliczeniowej oraz usług IaaS, PaaS, DBaaS, SaaS
  • Znajomość zagadnień związanych z Data Center, hostingiem oraz rozwiązań opartych o systemy serwerów dedykowanych
  • Doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym aktywne uczestnictwo w szkoleniach anglojęzycznych

Dodatkowo docenimy:

  • Znajomość rozwiązań chmurowych takich jak Amazon Web Service, Google Cloud Platform, Microsoft Azure
  • Doskonałą znajomość rynku IT i chęć pogłębiania tej wiedzy o rozwiązania chmurowe
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

Dowiedz się więcej o Oktawave.