Performance/E-commerce Specialist.

Miejsce pracy: Warszawa.

Jeżeli:

  • masz min. 2 lata doświadczenia w dziale performance/sieci afiliacyjne lub sklepie e-commerce
  • lubisz pracować w zespole i jesteś komunikatywny
  • cenisz podejmowanie inicjatyw i jesteś samodzielny
  • potrafisz analizować dane i korzystać z formuł w Excelu
  • umiesz bardzo dobrze angielski

Obowiązki:

  • planowanie i realizacja kampanii performance marketingowych
  • budowanie trwałych relacji z wydawcami i klientami
  • monitoring, optymalizacja i testowanie nowych rozwiązań
  • umiejętne planowanie kampanii i doboru odpowiednich mediów
  • przygotowywanie raportów oraz nadzorowanie rozliczeń z kampanii

Ekstra urlop za staż

Oferujemy:

  • pracę z największymi klientami na rynku
  • kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość stałego pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń
  • poszerzanie zakresu i skali prowadzonych projektów
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
  • motywacyjne wynagrodzenie oraz niepubliczną opiekę medyczną