Senior Multimedia Planner.

Miejsce pracy: Warszawa.

Jeżeli:

  • wysoko cenisz dobrą atmosferę w pracy
  • umiesz zaplanować kampanie digitalowe i poznałeś zakup kampanii TV
  • masz co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy w domu mediowym
  • lubisz samodzielność i potrafisz podejmować decyzje
  • chcesz się specjalizować, ale rozwijać również nowe kompetencje z innych obszarów

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz zakup kampanii w TV i digitalu (video, display, programmatic)
  • przygotowywanie rekomendacji mediowych, w tym optymalizacji kampanii TV i digital
  • poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w reklamie na styku TV i digital
  • współpraca z innymi działami Agencji (NB, Strategia, CS, Social, SEM, kreacja) przy tworzeniu ofert zintegrowanych

Wymagania:

  • min. 3 lata pracy w domu mediowym
  • doświadczenie w planowaniu i zakupie TV i reklamy online
  • znajomość Arianny lub Advantedge, Xpert, K2
  • dobra organizacja

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi programatycznych / RTB
  • umiejętność przygotowywania ofert w PowerPoint i ich prezentowaniaumiejętność szerszego spojrzenia na zadanie – np. łączenie różnych mediów

Ekstra urlop za staż

Oferujemy:

  • atmosferę, dzięki której z chęcią przychodzisz do pracy
  • normalne godziny pracy
  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych w planowaniu mediów
  • możliwość stałego pogłębiania wiedzy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dostęp do obiektów sportowych, dodatkowe ubezpieczenie na życie)