Team Leader (IT)

Miejsce pracy: Miejsce pracy: Warszawa..

Cześć, jesteśmy Oktawave – największą polską chmurą publiczną należącą do Grupy K2. Dostarczamy rozwiązania multicloud oparte na chmurze własnej i globalnych dostawców tj. Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform. Zapewniamy pełne wsparcie w migracji i zarządzaniu chmurową infrastrukturą.

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów nowych technologii. Dajemy frajdę z pracy jak w startupie i stabilność dużej firmy. Dbamy o fajną atmosferę – żebyśmy nie musieli, ale żeby nam się chciało. Chętnie dzielimy się wiedzą, pytamy jak nie wiemy i doceniamy swoją pracę.

Z kim będziesz współpracować?

Szukamy lidera zespołu Premium Support. Spotkasz w nim doświadczonych inżynierów systemowych (Linux/Windows), inżynierów DevOps i architektów chmurowych. Zespół zajmuje się utrzymaniem środowisk w chmurze:

  • automatyzacją procesów migracyjnych i utrzymaniowych,
  • budową i utrzymaniem dedykowanych platform kontenerowych,
  • backup-em aplikacji i baz danych z poziomu systemu operacyjnego,
  • projektowaniem, konfiguracją i zarządzaniem środowiskami HA,
  • dbaniem o redundancję i skalowalność infrastruktury IT,
  • bieżącym monitoringiem i optymalizacja usług.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem Premium Support, dostawcami i usługami z nim związanymi.
  • Zapewnienie skutecznej realizacji usług dla klientów.
  • Monitorowanie i raportowanie poziomu usług.
  • Przeprowadzanie analiz wykonalności i kosztów działań dla klientów.
  • Prognozowanie i zarządzanie budżetem w swoim obszarze odpowiedzialności.
  • Przejmowanie zarządzania kryzysowego w razie

Z nami możesz liczyć na:

  • Stałą możliwość pracy zdalnej (bez względu na pandemię) w ustalonym wymiarze.
  • Możliwość rozwoju dzięki szkoleniom, ciekawym projektom i wsparcie w zdobywaniu certyfikacji technicznych.
  • Ambitny i wspierający zespół, który chętnie dzieli się wiedzą.
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego, karta Multisport, ubezpieczenie na życie.
  • Zielone światło na realizację Twoich pomysłów.
  • Brak dress code’u - nasz prezes najczęściej nosi bluzę z kapturem ;)

Pasujesz do nas jeśli:

  • Masz w sobie dużo pozytywnej energii, potrafisz wspierać zespół, a co najważniejsze – lubisz ludzi.
  • Masz wykształcenie wyższe w obszarze informatyki, zarządzania lub pokrewnym.
  • Posiadasz min. 3 – letnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług IT.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym (preferowane stanowiska liderskie).
  • Nie są Ci obce praktyki ITIL.
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2)
  • Masz proaktywne podejście do wprowadzania usprawnień.