Transformujemy biznes.

Wspieramy cyfrową transformację firm.

Skupiamy się na tworzeniu efektów, a nie slajdów.

Skupiamy się na tym, co najbardziej interesuje zarządy — zwiększamy przychody lub obniżamy koszty w oparciu o nowe technologie i startupy.

Wyróżniamy się jak najszybszym przechodzeniem z teoretycznej fazy doradztwa do testowania rekomendacji w praktyce.

Nazywamy to no‑bullshit consulting.

  Scouting. Startup. MarTech. Transformation.   Scouting. Startup. MarTech. Transformation.

Co robimy?

Innovation Scouting

Poznamy Cię z odpowiednimi startupami i sprawdzimy ich wartość dla Twojej korporacji. Nie zostawimy Cię z Power Pointem, ale przeprowadzimy pilotaż współpracy. Uchronimy Cię przed najczęstszymi błędami, które korporacje popełniają we współpracy ze startupami.

Startup Building

Wiemy, jak uruchomić, ocenić i skalować innowacyjne biznesy w ramach dużych struktur organizacyjnych. Mamy wszelkie kompetencje, aby zorganizować finansowanie, przygotować model biznesowy startupu, wykonać prototyp produktu i usługi (MVP), zaprojektować proces zarządzania startupem, aż po wprowadzenie firmy na rynek, otwarcie kanałów dystrybucji i wykonanie działań marketingowych.

Dowiedz się, jak pomagamy korporacjom budować startupy.

Corporate Accelerators

Pomagamy zdobyć to, czego brakuje większości korporacyjnych akceleratorów, czyli dopływ ciekawych projektów. Wiemy, jak przygotować kryteria selekcji startupów. Wiemy, jak zorganizować proces mentoringu. Wiemy, jaką wartość zaoferować przedsiębiorcom tak, aby przyciągnąć tylko najlepszych do współpracy z koncernem.

Dowiedz się, czego brakuje większości akceleratorów.

AI-powered Customer Service (ChatBots)

Dużo się mówi o tym, jak interfejsy konwersacyjne zmienią obsługę klienta, ale mało jest praktycznych doświadczeń. My je mamy. Odpowiadamy za najbardziej zaawansowane wdrożenie chatbota w Polsce. Pomożemy Ci przeprowadzić Twoje, z sensem.

Dowiedz się więcej o najbardziej zaawansowanym wdrożeniu chatbota w Polsce.

Marketing Technology Transformation

Pomożemy Ci ocenić, czego tak naprawdę potrzebujesz — zanim uruchomisz wielki projekt transformacji w marketingu i wydasz dużo pieniędzy.

Dowiedz się więcej jak nie utonąć w obietnicach dostawców technologii marketingowych.

Ludzie.

Artur Kończyński

Artur Kończyński

Managing Partner, K2 Digital Transformation
Poznał bolączki zarządów, prowadząc jedną z największych agencji interaktywnych w Polsce. Tworzył cyfrowe produkty i usługi dla małych startupów i wielkich korporacji. Nie rozmawia o technologii, dopóki nie zrozumie biznesu.
Mikołaj Machowczyk

Mikołaj Machowczyk

Partner, K2 Digital Transformation
Współtworzył innowacje w finansach, rozrywce i retailu. Nie tylko w Polsce. Część z nich nigdy nie ujrzała światła dziennego. Wie dlaczego.
Arek Skuza

Arek Skuza

Partner, K2 Digital Transformation
Całe życie budował startupy. Na własnej skórze poznał blaski i cienie innowacyjności. Dzisiaj namawia duże firmy, aby budując nowe produkty i nowoczesne modele biznesowe, szły pod rękę ze startupami.
Łukasz Lewandowski

Łukasz Lewandowski

Wiceprezes Zarządu
Od 15 lat pomaga dużym firmom oswajać nowoczesne technologie. Wiele razy to się udało, ale najwięcej nauczył się na sytuacjach, kiedy to nie wyszło.