Finlandia Vodka otwiera pierwszy wirtualny bar „Barmański po Fińsku”.

Marka Finlandia Vodka rozpoczęła kampanię „Barmański po Fińsku” przygotowaną przez agencję K2 Create (Grupa K2). To reakcja na aktualną sytuację barowo-gastronomiczną i rosnący trend domowego tworzenia drinków.
 Nowa kampania marki Finlandia Vodka

Finlandia Vodka otworzyła wirtualny bar, którego goście wraz z ekspertami barmańskiej miksologii, uczą się fińskiej sztuki tworzenia koktajli i starannego dobierania składników. Konsumenci dowiedzą się między innymi, jak stworzyć bar we własnej kuchni. Poznają też praktyczne barmańskie wskazówki.

Działania, które rozpoczęły się w kwietniu, prowadzone są w kanałach social mediowych marki Finlandia oraz współpracujących z nią influencerów. „Barmański po fińsku” ma być stałym formatem w komunikacji dotyczącej tworzenia koktajli.

Tworząc wirtualny bar, oparliśmy się na obserwacji, że Finowie są mistrzami social distancingu. Spędzanie czasu w domu to dla nich chleb powszedni. Lata praktyki nauczyły ich, jak łączyć smaki, robić coś z niczego i tworzyć barmańską atmosferę we własnym zaciszu domowym. Potrafią przygotować naprawdę pyszne drinki na bazie Finlandia Vodka – mówi Maciej Gierula, Junior Brand Manager Finlandia Vodka.

W pierwszym odcinku Maciej Szymański, trener programu barmańskiego Master Craft Academy, wspólnie z wokalistką Klaudią Szafrańską rozmawiają o najciekawszych drinkach na domówkę.
 

K2 Create. 21.04.2021.
The website encountered an unexpected error. Please try again later.