Pfleiderer Polska kolejny rok z K2 Precise.

Agencja K2 Precise (Grupa K2) odpowiada za kompleksową obsługę digitalową marki Woodlove.to firmy Pfleiderer Polska.
 Pfleiderer Polska

Działania obejmują obsługę digitalową Pfleiderer Polska w zakresie platformy Woodlove.to. W kwietniu 2022 roku agencja rozpoczęła prace nad optymalizacją serwisu i treściami (SEO & content). Platforma była gotowa już w listopadzie tego samego roku. W oparciu o zebrane dane powstała strategia content marketingowa na kilka kolejnych miesięcy, co pozwoliło na regularne tworzenie kilkudziesięciu pieces of content każdego miesiąca. Wysoką jakość przygotowanych tekstów zapewnili m.in. doświadczeni autorzy z branży home, garden & interiors, architekci czy absolwenci uczelni artystycznych, z którymi współpracuje agencja.

K2 Precise odpowiada również za kampanię świadomościową, performance, usługi analityczne platformy, SEM oraz integrację i obsługę w narzędziu Marketing Automation HubSpot. Współpraca K2 Precise i Pfleiderer Polska ma charakter stały. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz strategię, obsługę i moderację kanałów Social Media odpowiedzialna jest agencja Good People.

– Stworzyliśmy platformę Woodlove.to, która skupia w sobie inspiracje oraz narzędzia do kompleksowego planowania i realizacji wymarzonych projektów wnętrz. Łączy i integruje w jednym procesie osoby planujące remont lub wykończenie mieszkania, z siecią Pfleiderer Partner, architektami i stolarzami. Projektanci i architekci będą tu prezentować zrealizowane projekty oraz oferować swoje usługi. Stolarze aktywni na naszej platformie zwiększą natomiast swoje szanse na złożenie oferty na wykonanie danej inwestycji i jej realizację. Zdecydowaliśmy się na współpracę m.in. ze względu na doświadczony zespół obsługowy. Jestem przekonany, że wybór agencji K2 Precise to krok w rozwoju platformy Woodlove.to.– Jakub Wołodko, Dyrektor Marketingu Pfleiderer Polska.

Platforma Woodlove.to pozwala na stworzenie wymarzonej przestrzeni począwszy od znalezienia inspiracji po dobór wykwalifikowanego specjalisty, materiałów i wykonanie projektu. Po założeniu konta użytkownik dostaje możliwość m.in. tworzenia własnych projektów, w których może dodawać dokumentację wykonawczą czy wizualizacje wnętrz, a także tworzyć plany i mieć dokładny wgląd w poszczególne etapy realizacji pomieszczenia.

Marka Woodlove.to firmy Pfleiderer Polska to również platforma wielostronnie integrująca wszystkich zainteresowanych usługami remontowymi, służąca budowaniu relacji z partnerami oraz grupami docelowymi na ścieżce zakupowej m.in. stolarzami, projektantami, architektami. Dostęp do wiedzy i bazy usług poszukiwanych dotychczas w kilku miejscach znajduje się teraz na jednej platformie.

K2 Precise. 02.03.2023.